Kasia Ptasińska, gwiazda takich seriali jak "M jak miłość", czy "Na Wspólnej" oraz ubiegłorocznej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wyszła za mąż! O tym pięknym wydarzeniu poinformowała koleżanka aktorki z programu - Ewelina Lisowska.

Reklama

Zobaczcie, jak pięknie prezentowała się Beatka z "Na Wspólnej" podczas uroczystości!

Katarzyna Ptasińska wyszła za mąż

Jak już pisaliśmy, wybrankiem pięknej aktorki jest Tomasz Krupski, który jest zastępcą burmistrza miasta Grodzisk Mazowiecki. Zdjęcia z uroczystości pokazała na swoim profilu instagramowym koleżanka aktorki - wokalistka Ewelina Lisowska. Wspólnie występowały w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w 2019 roku.

To był przepiękny dzień ❣️Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia @kasiaptasiaptasinska @krupski.tomasz ❤️ Cieszę się, że mogłam być z Wami - napisała Ewelina.

Zobaczcie zdjecie:

Zobacz także

Kasia studiowała aktorstwo w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi. Jest również dyplomowanym historykiem i antropologiem. W "M jak miłość" wcieliła się w Alę Kozłowską, siostrę Jana, dawnego partnera Asi Zduńskiej. Bohaterka wróciła do Polski z USA. Zatrzymała się u Zduńskich i nieźle namieszała w ich życiu. Ale widzowie najlepiej kojarzą ją z roli Beatki Wroniec z serialu "Na Wspólnej". Poza serialami związana jest z Teatrami Kamienica i Capitol.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Reklama

Kasia z jeszcze narzeczonym - Tomaszem:

Reklama
Reklama
Reklama