Katarzyna Ptasińska
East News

Kasia Ptasińska - Beatka z "Na Wspólnej" i gwiazda "TTBZ" wyszła za mąż! Zdjęcie pokazała jej znana koleżanka

Katarzyna Ptasińska
East News

Kasia Ptasińska, gwiazda takich seriali jak "M jak miłość", czy "Na Wspólnej" oraz ubiegłorocznej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wyszła za mąż! O tym pięknym wydarzeniu poinformowała koleżanka aktorki z programu - Ewelina Lisowska.

Zobaczcie, jak pięknie prezentowała się Beatka z "Na Wspólnej" podczas uroczystości!

Katarzyna Ptasińska wyszła za mąż

Jak już pisaliśmy, wybrankiem pięknej aktorki jest Tomasz Krupski, który jest zastępcą burmistrza miasta Grodzisk Mazowiecki. Zdjęcia z uroczystości pokazała na swoim profilu instagramowym koleżanka aktorki - wokalistka Ewelina Lisowska. Wspólnie występowały w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w 2019 roku.

To był przepiękny dzień ❣️Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia @kasiaptasiaptasinska @krupski.tomasz ❤️ Cieszę się, że mogłam być z Wami - napisała Ewelina.

Zobaczcie zdjecie:

Kasia studiowała aktorstwo w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi. Jest również dyplomowanym historykiem i antropologiem. W "M jak miłość"  wcieliła się w Alę Kozłowską, siostrę Jana, dawnego partnera Asi Zduńskiej. Bohaterka wróciła do Polski z USA. Zatrzymała się u Zduńskich i nieźle namieszała w ich życiu. Ale widzowie najlepiej kojarzą ją z roli Beatki Wroniec z serialu "Na Wspólnej". Poza serialami związana jest z Teatrami Kamienica i Capitol.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Kasia z jeszcze narzeczonym - Tomaszem:

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13