Choć w czwartkowym meczu Robert Lewandowski nie strzelił żadnej bramki, to był dla niego niezapomniany mecz i nie tylko dlatego, że reprezentacja pokonała Estonię aż 5:1 i nadal liczy się w walce o awans na Euro 2024. Piłkarz wyszedł na murawę za rękę ze swoją starszą córką. Klara towarzyszyła mu aż do odśpiewania hymnu. Jak wspomina to sportowiec?

Reklama

Robert Lewandowski po debiucie Klary: „Przeżywa takie rzeczy”

Po meczu z Estonią Robert Lewandowski w poruszających słowach opowiedział o tym, jak starsza córka wyszła z nim z tunelu na boisko. Już przed pierwszym gwizdkiem piłkarzowi towarzyszyły ogromne emocje. Z wysokości trybun wspierała go także Anna Lewandowska. Polska wygrała wysoko, a kapitan przyznał, że takie momenty zostaną na zawsze w jego pamięci.

Kapitan pojawił się też niedawno na nagraniu kanału „Łączy nas piłka”. Na vlogu z przygotowań do kolejnego meczu Robert Lewandowski ponownie wspomniał o debiucie Klary na murawie PGE Narodowego w Warszawie. Piłkarz nie ukrywał, że cała sytuacja nieco go zestresowała, choć występował już na wielu potężnych obiektach przed tysiącami kibiców.

Ja na pewno (przyp. red. – się stresowałem), a Klara też na pewno się stresowała, bo przeżywa takie rzeczy. Była to wyjątkowa chwila, myślę, że bardziej dla mnie, a dla Klary jak najbardziej
– powiedział Robert Lewandowski.
Rodzina zawsze wspiera, zawsze wie i czuje, co się dzieje, jest ze mną na co dzień, więc dla niej było to też wyjątkowe przeżycie, a dla mnie coś fantastycznego, spełnienie marzeń. Gra w takim dniu, przed takim meczem, na takim stadionie, bo było to coś wspaniałego
– stwierdził Lewy.

A co z Laurą, młodszą córką gwiazdora? Sportowiec zdradził, że dziewczynka może i jest lekko zazdrosna, ale niedługo ją również będziemy mogli zobaczyć na boisku razem z tatą. Czyżby planował zabrać ją na wtorkowy mecz?

Młodsza jest bardziej odważna, zdecydowanie, więc myślę, że niedługo. Mam nadzieję przynajmniej. Oby tak było
– dodał piłkarz.
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Czekacie, żeby zobaczyć obie córki Lewandowskich na stadnie?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Nieprzypadkowo stał obok Roberta Lewandowskiego i Klary. Jest związany z piłkarzem

Reklama
Reklama
Reklama