Robert Lewandowski cieszy się z gola na Euro Wojciech Szczęsny Kuba Błaszczykowski Łukasz Piszczek bez koszulki Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wychodzą na randkę w Paryżu
Robert Lewandowski cieszy się z gola na Euro
Eastnews
1/9
Robert Lewandowski cieszy się z gola na Euro
Eastnews

Niektórzy przecierają oczy ze zdumienia, gdy czytają, że Anna Lewandowska czy Sara Boruc mają torebki i buty za kilka tysięcy złotych. Wiele Polek nie stać na taki wydatek, ale polskie Wags mogą sobie na to pozwolić, bo ich mężowi i partnerzy zarabiają miliony! Oczywiście na czele rankingu jest Robert Lewandowski, który w ubiegłym roku zarobił ponad 55 mln złotych brutto! W samym klubie zarabia rocznie 11 mln euro czyli 47,3 mln zł, ale do tej kwoty trzeba doliczyć też wpływy z reklam, które również są spore! Robert Lewandowski jest twarzą kilku znanych firm, a przed Euro dosłownie "wyskakiwał" z lodówki, bo plakaty z wizerunkiem polskiego piłkarza były widoczne we wszystkich większych miastach, a reklamy z jego udziałem często były puszczane w telewizji. Z pewnością jego konto za ten rok znów wzrośnie o kolejne 50 mln złotych! 

 

ZOBACZ: Robert Lewandowski pochwalił się swoim rowerem! Jego cena? Zaskakująca!

2/9
Wojciech Szczęsny
East News

Wojciech Szczęsny nie żałuje pieniędzy na drogie gadżety, ubrania, buty czy podróże dookoła świata ze swoją ukochaną Mariną, ale co tu dużo mówić - stać go na to! Według wyliczeń Super Expressu, Wojciech Szczęsny w 2015 roku przez pierwsze pół roku, gdy grał jeszcze w Anglii zarobił 2,6 mln funtów, a przez kolejne pół roku, gdy był wypożyczony do klubu AS Roma zgarnął 2,85 mln euro. Łącznie w 2015 roku Szczęsny zarobił 27,5 mln zł brutto. Włoski klub przedłużył z nim kontakt, więc Wojciech Szczęsny zostaje w Rzymie i z pewnością jego konto w 2016 zasili się o kolejne miliony! 

 

3/9
Kuba Błaszczykowski
East News

Kuba Błaszczykowski w ubiegłym roku zarobił 11,7 mln złotych brutto! Przez pierwsze pół roku, gdy grał jeszcze w Borussi Dortmund zarobił 1,5 mln euro, a we Fiorentinie, do której został wypożyczony, kolejne 1,2 mln euro. Po Euro, Błaszczykowski zmienił klub i teraz gra dla nimieckiego VfL Wolfsburg, ale jego zarobki jeszcze nie są znane. Z pewnością nie będą małe!

4/9
Łukasz Piszczek bez koszulki

Łukasz Piszczek, nasz świetny obrońca, od kilku lat gra w Borussi Dortmund i uchodzi za jednego z najlepszych zawodników tej drużyny. Za swoją grę jest też dobrze wynagradzany, bo w ubiegłym roku zarobił w sumie 10,35 mln zł. 

 

ZOBACZ: Gdzie polscy piłarze spędzają wakacje? Pokusiliśmy się o małe podsumowanie... WIDEO

5/9
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wychodzą na randkę w Paryżu
Instagram

Najlepiej ubrany polski piłkarz to oczywiście Grzegorz Krychowiak, który w ubiegłym roku zarobił aż 8,6 miliona zł. Po Euro, Krychowiak zmienił klub i przeszedł z Sevilli do Paris Saint-Germain, gdzie będzie zarabiał 400 tysięcy euro miesięcznie brutto, czyli 4,8 miliona euro rocznie! Kontrakt ma podpisany na 5 lat i przez ten okres gry dla francuskiego klubu zarobi w sumie ponad 120 milionów złotych!

 

ZOBACZ: Grzegorz Krychowiak szczerze o związku z Celią - opowiada jak się poznali i deklaruje: "Nie jestem zazdrosny"

6/9
Artur Boruc, Sara Boruc
Instagram

Sara Boruc nie żałuje pieniędzy na drogie ubrania i dodatki, bo jej mąż zarabia naprawdę sporo. Artur Boruc w ubiegłym roku w angielskim klubie Bournemouth zarobił 7,5 mln zł. Teraz już wiecie, dlaczego Sarę Boruc stać na sukienkę za 5 tysięcy, buty za 2 tysiące, a torebkę za 20 tysięcy złotych. Artur swojej żonie niczego nie odmawia :-)

 

ZOBACZ: Sara Boruc z siostrą oraz Marina wybrały się na sushi! Żona Boruca w piekielnie drogiej stylizacji!

7/9
Łukasz Fabiański podziękował swoim fanom za wsparcie
East News/Facebook

Łukasz Fabiański uchodzi za najbardziej skromnego polskiego piłkarza - nie pojawia się na imprezach, nie chwali się zdjęciami z wakacji i bardzo chroni swoje życie prywatne. Jego koledzy chwalą się luksusowymi autami czy podróżami, ale on unika mediów i nawet na zgrupowaniach trzyma się na uboczu. A ile zarabia nasz przystojny piłkarz? W ubiegłym roku jako bramkarz Swansea City zarobił 7,5 mln zł.

 

ZOBACZ: Kim jest Łukasz Fabiański, bohater meczu ze Szwajcarią? Jak wygląda jego piękna żona?

8/9
Kamil Grosicki

Kamil Grosicki to nie tylko świetny rozgrywający, ale też bardzo rozrywkowy człowiek. To on najczęściej rozkręca imprezy w szatni polskiej reprezentacji po wygranych meczach! Prywatnie przyjaźni się z Kubą Błaszczykowskim, chętnie spędza też wakacje z Arturem Borucem. Nasz pomocnik na co dzień gra we francuskim klubie Stade Rennais, gdzie w ubiegłym roku zarobił 4,3 mln zł. 

9/9
Arek Milik w koszulce nowego klubu

Arkadiusz Milik przed Euro był piłkarzem Ajaxu Amsterdam, gdzie w sumie zarobił ok. 3,9 mln zł. Po Euro we Francji jego wartość wzrosła i kilka klubów zaczęło walczyć o polskiego napastnika. Początkowo holenderski klub nie chciał go sprzedać, ale ostatecznie władze klubu przyjęły ofertę Napoli i Milik stał się nową gwiazdą tego włoskiego klubu. Polski piłkarz podpisał kontrakt na 5 lat, co oznacza, że przez ten okres mógłby zarobić w Napoli nawet 27,5 mln euro, czyli w przeliczeniu prawie 120 mln złotych!

 

ZOBACZ: Jak wygląda hotel, w którym wypoczywają Jessica Ziółek i Arek Milik? Wiemy, ile musieli zapłacić za wakacje!