Pierwsze wspólne wyjście, pierwsze zdjęcie...
1/14

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka były największą sensacją wczorajszej imprezy charytatywnej organizowanej przez fundację "TVN nie jesteś sam". Milioner postanowił zrobić to dokładnie na tym samym wydarzeniu, na którym poznał ukochaną, a sam moment była naprawdę wyjątkowy, co przyznała również Karolina Malinowska.

Zobacz: Karolina Malinowska opisała zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka:"Moment wart miliony"

Zakochani nie lubią obnosić się ze swoim związkiem i uczuciem, które ich łączy, dlatego mocno dawkują mediom informacje na temat swojego życia prywatnego. A jak wyglądała historia ich związku? Zobaczcie sami!

Zobacz: Piotr Starak oświadczył się Agnieszce Szulim na balu TVN!

2/14

Informacja o nowym mężczyźnie w życiu Agnieszki Szulim wywołała spore poruszenie, a sama długo nie odnosiła się do krążących informacji. W końcu jednak potwierdziła, że jest zakochana, a jej wybrankiem jest milioner - Piotr Woźniak-Starak. Zakochani medialny debiut zaliczyli na premierze filmu "Obywatel" w listopadzie 2014 roku. 

Przypomnijmy: Szulim PIERWSZY raz publicznie z milionerem. Zakochani wzbudzili prawdziwą sensację

3/14

Uczucie, które ich połączyło jest tak silne, że Agnieszka zdecydowała się po kilku miesiącach wytatuować na łopatce inicjały swojego ukochanego. Nowy tatuaż zaprezentowała na jesiennym pokazie Bizzu i oczywiście była największą sensacją wieczoru.

Zobacz: Szulim jak Doda. Zrobiła wyjątkowy tatuaż z inicjałami milionera

4/14

W końcu musiał przyjść też moment, kiedy Agnieszka Szulim poznała rodzinę ukochanego. Piotr zrobił to we Florencji, gdzie często bywał z najbliższymi, a polecieli tam prywatnym samolotem należącym do rodziny Staraków.

Zobacz: Milioner rozpieszcza Szulim. Przedstawił jej teściową w romantycznym miejscu Europy

5/14

Z czasem okazało się, że dziennikarka i producent filmowy poznali się na balu fundacji "TVN nie jesteś sam", dlatego Piotr wybrał tę okazję na oświadczyny. Pod koniec 2014 Szulim i Woźniak-Starak pojawili się po raz pierwszy razem na okładce "Party". Wtedy też zdecydowali, że święta Bożego Narodzenia spędzą razem!

Zobacz: Szulim i Starak na okładce "Party". Para podjęła ważne decyzje

6/14

Wiele emocji w mediach wywołały zdjęcia Agnieszki Szulim i Piotra Staraka zrobione przez paparazzi na jednej z imprez. Widać na nich, że oboje czują się świetnie w swoim towarzystwie. 

Zobacz: Czułości Szulim i Woźniaka-Staraka na imprezie ze znajomymi. Agnieszka "pozdrowiła" gapiów fuckiem

7/14

Agnieszka bardzo zaprzyjaźniła się z siostrą Piotra, Julią Starak. Panie chętnie spędzają ze sobą wolny czas, a Agnieszka kilka razy zamieszczała zdjęcia z nią na Instagramie. Starak i Szulim świetnie się ze sobą dogadują i kompletnie tego nie ukrywają. 

Zobacz: Szulim pochwaliła się zdjęciem z siostrą milionera. Wyglądają jak siostry

8/14

Na pierwsze wspólne wakacje zakochani wybrali się w styczniu do Ameryki Północnej. Agnieszka pochwaliła się tylko jednym zdjęciem i to bez Piotra, ale więcej zamieściła na Instagramie Julia Starak, która z utęsknieniem czekała na ich powrót.

Zobacz: Szulim nie pokazuje romantycznych zdjęć z milionerem z wakacji. Zrobiła to za nich jego siostra

9/14

Pierwsze zdjęcie z Piotrem Agnieszka Szulim pokazała dopiero w lutym. I zrobiło ono niesamowitą furorę, ponieważ towarzyszyło im dziecko. Fani dziennikarki zaczęli dopytywać czy sami przypadkiem nie starają się o potomka.

 

10/14

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pojawili się także na okładce "Flesza". I już wtedy, czyli w marcu, były przesłanki ku temu, by sądzić, żźe para zechce zalegalizować swój związek. Jak widać pierwszy krok nastąpił niedługo po tym :)

Zobacz: Szulim i Woźniak-Starak na okładce "Flesza". Zdecydują się na ślub?

11/14

Swego czasu krążyły plotki, że Agnieszka Szulim nie jest akceptowana przez mamę Piotra Woźniaka-Staraka, co wydaje nam się nie do końca prawdą, ponieważ prezenterka często bywała w domu ukochanego i spędzała czas z jego najbliższymi.

Zobacz: Szulim nie była akceptowana przez rodzinę Staraka. Zmieniła to jedna osoba

12/14

Agnieszka przechwyciła też od Piotra filmową pasję i zapragnęła wspólnie z nim wyreżyserować film. Jesteśmy ciekawi, co z tego wyjdzie.

Zobacz: Szulim i Starak będę wspólnie pracować. Połączyła ich pasja do kina

13/14

Niedawno zakochani wyznali sobie też po raz pierwszy publicznie miłość! To było bardzo urocze.

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po raz pierwszy publicznie wyznali sobie miłość! Jakie to urocze!

14/14

Niedawno zakochani wrócili z rajskich wakacji, a Agnieszka rozpoczęła prace nad nowym programem - "Aplauz, Aplauz". To dla niej naprawdę dobry czas, a wczorajszy wieczór jest chyba jednym z najpiękniejszych dni, który zapamięta na długo. Być może wkrótce zostanie panią Starakową :)

Jeszcze raz gratulujemy!

Zobacz: Piotr Starak oświadczył się Agnieszce Szulim na balu TVN!