Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Doda nie wróci do Majdana
Newsy

Doda o relacji z Majdanem: Na pewno nie będziemy razem!

To tylko przyjaźń?

Od kilku tygodni w mediach krążyły mniej lub bardziej wiarygodne plotki na temat rzekomych spotkań Dody i Radka Majdana. Dziennikarze spekulowali czy rzeczywiście gwiazda pogodziła się z byłym mężem i czy rzeczywiście się z nim spotyka. Plotki potwierdziły się na ślubie Tomka Luberta i Ewy Wojtasik (zobacz).

Mimo że wtedy Doda przyszła z Błażejem, nie przeszkodziło jej to bawić się z Majdanem, który również był gościem Pary Młodej. Magazyn "Flesz" zapytał Dodę o co w tym wszystkim chodzi. Gwiazda bez ogródek wyznała całą prawdę:

 - W końcu normalnie ze sobą rozmawiamy. Po trzech latach animozji kolegujemy się i pracujemy nad przyjaźnią...

Czyżby więc miał nastąpić powrót do przeszłości? Doda jest wobec tego pomysłu delikatnie mówiąc sceptyczna:

- Na pewno nie będziemy razem! - stwierdza w rozmowie z "Fleszem".

Z artykułu dowiadujemy się również, że Doda "kieruje się w swoim życiu sercem" i że "na pewno kocha Błażeja". Nie pozostaje nam nic innego jak przyklasnąć temu i życzyć parze szczęścia.

Zobacz: "Łączy nas wspólna przeszłość"

Tak Doda i Błażej bawili się na weselu Luberta - czy wyglądają na zakochanych?: 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda w łóżku
Instagram
Newsy
Seksowna Doda uwodzi w łóżku. Nie jest w nim jednak sama
Gorące zdjęcie wokalistki może wywołać burzę

Doda ruszyła niedawno w hitową trasę koncertową " Fly High Tour ". Jej pierwsze, tegoroczne show w Tarnobrzegu przyciągnęło rekordową ilość osób. Pomimo mnóstwa obowiązków, artystka znalazła również czas dla swojego przyjaciela, Tomka Luberta , by nagrać z nim nowy utwór na jego płytę i pojawić się na jej premierze. Dorota jak zawsze zaskoczyła wszystkich swoją seksowną stylizacją. Przypomnijmy: Doda zachwyciła figurą na koncercie. Wystąpiła w odważnym body  Rabczewskiej podczas wczorajszej imprezy towarzyszyli jej najbliżsi przyjaciele. Wśród nich m.in. Marta Waldorf czy Adi Kowalski , debiutujący na polskiej scenie wokalista. Media szybko zaczęły spekulować na temat ich rzekomego romansu. Plotki na pewno nie ucichną po publikacji zdjęcia, która dziś trafiło na Instagram, gdzie seksowna Doda leży w łóżku ze swoimi bliskimi - rozebranym Kowalskim i Waldorf. Fotka może wywołać wiele kolejnych doniesień, jednak gest, jaki pokazuje przyjaciółka Doroty, można uznać za najlepszą odpowiedź na wszystkie ostatnie "hot newsy" tabloidów. A może Doda po prostu lubi trójkąty? ;) Zobacz:  Wysyp przebojów na lato: nowe hity od Dody, Honey i Farnej   Doda i Adi Kowalski na jednej imprezie:

Newsy
Doda jako świadkowa na ślubie Tomka Luberta [DUŻO ZDJĘĆ]
Wyglądała szałowo!

Dziś w Warszawie odbył się ślub Tomka Luberta i Ewy Wojtasik . Oprócz pary młodej największą uwagę zgromadzonych fotoreporterów skupiła oczywiście Doda . Gwiazda nie tylko była najsławniejszym gościem uroczystości, ale i świadkiem ze strony Tomka. Gwiazda wybrała na ten dzień czarną stylizację i według fachowej oceny naszych koleżanek z FleszStyle.p l, to jeden z bardziej udanych looków Dody w ostatnim czasie! Ale Doda Rabczewska nie przyszła na ślub sama. Towarzyszł jej ukochany Błażej Szychowski oraz przyjaciel Mariusz Ząbkowski. Obydwaj prezentowali się równie świetnie. Zobacz: Doda w morelowej sukience na weselu Luberta Tak wyglądał ślub Luberta i Wojtasik. Doda była starszą!

Doda o roli świadka
Newsy
Doda o roli świadka: To było stresujące
Co jeszcze powiedziała przed naszą kamerą?

Doda na początku sierpnia wystąpiła w roli świadkowej podczas ślubu Tomka Luberta i Ewy Wojtasik. Chociaż gwiazda zachwyciła swoimi stylizacjami - ślubną i weseleną to okazuje się, że była to dla niej nieco "stresująca rola". Dlaczego? Zobaczcie nasze wideo: Zobacz: Ostra stylizacja Dody na imprezie MTV Zobacz jak Doda prezentowała się na weselu Tomka Luberta:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner