Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej. Nastolatek ma już 19 lat i w zeszłym roku wydał swój debiutancki utwór. Syn lidera "Ich Troje" mówi wprost, że rodzice wspierają go w jego drodze muzycznej, ale nie ukrywa, że ogromne wparcie ma też od swojej partnerki, Weroniki. Xavier Wiśniewski już od jakiegoś czasu publikuje ich wspólne zdjęcia. Szybko wyszło na jaw, że dziewczyną Xaviera jest siostra Sebastiana Fabijańskiego, która jest choreografką i instruktorką tańca.

Reklama

Xavier Wiśniewski szczerze o relacji z siostrą Sebastiana Fabijańskiego

Nawet Michał WIśniewski nie ukrywał, że jego syn podchodzi do swojego związku bardzo poważnie, co potwierdził sam Xavier w rozmowie z reporterką Party.pl Moniką Maszkiewicz.

Ja generalnie do jakichkolwiek relacji z ludźmi podchodzę bardzo poważnie, jeżeli chodzi o związek to też. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Akurat na mojej drodze na szczęście pojawiła się Wercia, która gdzieś tam mnie ogarnęła i jest dla mnie bardzo dużym wsparciem. Myślę o tym bardzo poważnie i przyszłościowo- zdradził Xavier Wiśniewski w rozmowie z Party.pl

Syn Michała Wiśniewskiego z uśmiechem na twarzy żartuje, że dla niego jest jeszcze za wcześnie na ślub, ale nie ukrywa, że ma nadzieję, że będzie ich mniej niż u jego ojca.

"Mam nadzieję, że tych ślubów będzie mniej niż u ojca. Myślę przyszłościowo i budujemy mocne fundamenty z Wercią."

Zobaczcie koniecznie całą rozmowę z Xavierem Wiśniewskim. Wydaje się być bardzo dojrzały!

Reklama

Zobacz także: Xavier Wiśniewski dojrzale o konflikcie Mandaryny i Michała Wiśniewskiego!

Zobacz także
East News/VIPHOTO
Reklama
Reklama
Reklama