Nadszedł szczególny dzień w życiu księżnej Kate i księcia Williama! 23 kwietnia książę Louis świętuje swoje szóste urodziny. Dla najmłodszego syna książęcej pary to wielkie wydarzenie, a jak wiadomo, księżna Kate urodziny swoich dzieci świętowała wyjątkowymi zdjęciami, które sama robiła. Na tę fotografię czekali wszyscy i okazuje się, że choroba księżnej nie przerwała tej pięknej tradycji!

Reklama

Wszyscy czekają na to zdjęcie księżnej Kate!

Księżna Kate nigdy nie ukrywała, że pasjonuje się fotografią i rozpoczęła nową tradycję związaną z urodzinami trójki jej dzieci. Co roku, z okazji urodzin każdego z dzieci, Kate publikowała na oficjalnym instagramowym koncie zdjęcie dziecka. Fotografia była własnego autorstwa. Dziś 6. urodziny obchodzi najmłodszy syn księcia Williama, Louis. Świat wstrzymał oddech i oczekiwał na zdjęcie chłopca, mając nadzieję, że zdjęć będzie więcej, a na jednym z nich pojawi się sama księżna. Jak informował "Daily Mail", powołując się na swoje źródła, zdjęcie księcia Louisa miał zostać dziś opublikowane i tak się stało! Co za piękny kadr i ten uroczy uśmiech.

Książę Louis nie był widziany na żadnym oficjalnym wyjściu od grudnia, kiedy również sama księżna Kate zniknęła z przestrzeni publicznej, jak się ostatnio okazało za sprawą walki z chorobą nowotworową. Po operacji Kate nie tylko musi dojść do siebie, ale nadal walczy z rakiem, poddając się chemioterapii zapobiegawczej. Według "Daily Mail" księżna Kate i książę William doskonale wiedzą, że nie tylko Brytyjczycy czekają na zdjęcie Louisa, dlatego zdecydowali się pokazać zdjęcie Louisa i właśnie pochwalili się nową fotografią 6-latka.

Kate Middleton
Kate Middleton TRIP/BackGrid UK /East News

Życzenia dla księcia Louisa płyną z całego świata, a w opisie do zdjęcia książęca para podziękowała za wszystkie miłe słowa i zdradzili, że zdjęcie wykonała faktycznie księżna Kate.

Wszystkiego najlepszego z okazji 6. urodzin, książę Louis! Dziękuję za wszystkie miłe życzenia dzisiaj.fot. Księżniczka Walii
Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News
Reklama

Czekacie na kolejne rodzinne zdjęcie księżnej Kate? Księżna w tym trudnym czasie może liczyć na ogromne wsparcie.

Zobacz także
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama