Meghan jest w ciąży?!

Wpadka księżnej Meghan podczas drugiego oficjalnego wyjścia! Też to zauważyliście?

Meghan jest w ciąży?!

 

Księżna Meghan w ogniu krytyki! Wydawać by się mogło, że jej drugie oficjalne wyjście jako księżnej Sussex podczas oficjalnych urodzin królowej Elżbiety II przebiegło idealnie - Markle prezentowała się niezwykle przecież niezwykle dobrze, a niektórzy mówią wprost, że przyćmiła idealną księżną Kate. Nic bardziej mylnego. Poszło... właśnie o kreację żony księcia Harry'go! Według dziennikarzy i znawców brytyjskiego protokołu królewskiego, księżna odsłoniła za dużo!

 

A chodzi o ramiona i dekolt w kreacji zaprojektowanej przez Carolinę Herrerę! 

Markle wywołała właśnie kolejny skandal. Tym razem kontrowersyjna księżna złamała protokół, wybierając zbyt odważną kreację na urodziny królowej Elżbiety. Królewska tradycja zabrania kobietom odsłaniania ramion i jakiegokolwiek eksponowania ciała - czytamy w "The Sun". 

 

Rzeczywiście, jeśli spojrzymy na kreacje księżnej Kate, która do perfekcji opanowała zasady ubioru obowiązujące na brytyjskim dworze, można stwierdzić, że różowy komplet Meghan był stosunkowo odważny. Ale czy rzeczywiście na tyle kontrowersyjny, że zasłużyła na krytykę? 

 

Księżna Meghan na pewno będzie musiała przyzwyczaić do tego, że każdy jej ruch, każde wyjście, każda kreacja będzie szeroko komentowana w mediach. Na szczęście ma ogromne wsparcie w mężu - książę Harry jest w nią wpatrzony jak w obrazek!

 

Co myślicie o stroju księżnej Meghan?

 

Zobacz: Księżna Meghan jest w bliźniaczej ciąży?! Są nowe zdjęcia! WSZYSTKO JASNE!

 

Rodzina królewska świętuje 92 urodziny królowej Elżbiety II

Rodzina królewska świętuje 92 urodziny królowej Elżbiety II

Rodzina królewska świętuje 92 urodziny królowej Elżbiety II

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59