Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek
ONS.pl/Instagram
Newsy

"Brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami". Wojewódzki grozi ujawnieniem smsów Rozenek!

Publiczne kratkowanie trwa

W zeszłym roku w marcu zapadł wyrok w sprawie Małgorzaty Rozenek-Majdan kontra Kuba Wojewódzki  i słynnego wywiadu dla Playboy.pl w którym padły między innymi słowa: „weszła do show-biznesu, jak do agencji towarzyskiej”. Rozenek pozwała dziennikarza o naruszenie dóbr osobistych. 

Wyrok? 30 tys. złotych i przeprosiny na stronie internetowej www.playboy.pl.

Okazuje się, że Kuba Wojewódzki się odwołał. A po komentarzach Małgosi Rozenek i jej męża Radosława Majdana o jego dziewczynie Renacie Kaczoruk i jej udziale modeli w "Tańcu z Gwiazdami" zdecydował się opublikować list do Małgosi Rozenek-Majdan na swoim Facebooku.  Nie zgadza się w nim z ich opiniami na temat Renaty, a także zapowiada dalszą walkę w sądzie. Ujawnił jaki ma nowe dowody przeciwko Małgorzacie!

 

Rozenek komentuje rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. Jej reakcja Was zaskoczy!

List Wojewódzkiego do Rozenek-Majdan

Szanowna Pani Małgosiu Rozenek - Majdan !

Na wstępie zaznaczam, że u mnie wszystko dobrze. Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę.

Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy.

1. Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej.”

2. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie ?

Na zakończenie życzę samych sukcesów oraz powodzenia programu Iron Majdan, bo przecież pracujemy w jednej stacji ;)

Ukłony

 

I co o tym sądzicie?

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozwie Kubę Wojewódzkiego! Zdradziła nam o jaką kwotę będzie walczyć!

 

Renata Kaczoruk wystąpi w wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Renata Kaczoruk na wakacjach, Rozenek i Majdan w Warszawie
Instagram

 

Kuba Wojewódzki zapowiada dalszą walkę w sądzie z Małgorzatą Rozenek. 

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze
East News

 

Wpis Kuby Wojewódzkiego na FB.

Korwin-Piotrowska o konflikcie Rozenek-Wojewódzki
Instagram
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska skomentowała wpisy Rozenek kontra Wojewódzki. Kto jej zdaniem wygrywa starcie?
Karolina Korwin Piotrowska skomentowała wpisy Rozenek kontra Wojewódzki. Kto jej zdaniem wygrywa starcie?

  Dzisiejszy wieczór choć zimny i zimowy w show-biznesie został rozgrzany do czerwoności. A wszystko za sprawą listu na Facebooku Kuby Wojewódzkiego do Małgosi Rozenek-Majdan. A potem odpowiedzi Rozenek utrzymana w podobnym tonie do Wojewódzkiego również na Facebooku. Oboje zapowiadają dalszą walkę w sądzie. Kuba Wojewódzki twierdzi, że poprzedni wyrok sądu został uchylony i nie musi przepraszać Rozenek za swoją zniesławiająca ją wypowiedź. Małgosia Rozenek twierdzi, za to, że jeszcze nie wiadomo czy sprawa wróci na wokandę. Ale jeśli tak będzie oboje z gwiazd TVN mają asy w rękawie. Kuba sms-y od Rozenek, które mogą ją skompromitować. Małgosia Rozenek-Majdna sms-y, które mogą skompromitować Renatę Kaczoruk, dziewczyny gwiazdora.  Oba listy są utrzymane w satyrycznym tonie, ale czuć w nich, że wojna Rozenek-Wojewódzki trwa dopiero się rozkręca.   Korwin Piotrowska o "wojnie" Rozenek-Wojewódzki   Kto zdaniem dziennikarki Karoliny Korwin Piotrowskiej wygrał te starcie na nowe argumenty?   Aaaale wieczór! Czuje się jak w kinie. Kinie akcji produkcji rumuńskiej. Zakładając, ze tam robią kino akcji. Osobiście wolę "Sieranevada". Tam to chociaż sobie pogadali... Jakby ktoś pytał: team MajdanRozenek vs Team KWRK 2:1 - napisała dziennikarka na swoim Facebooku.    Też czekacie na dalszy ciąg? A Ty, który team jesteś?   Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pozwie Kubę Wojewódzkiego! Zdradziła nam o jaką kwotę będzie walczyć! Ciekawe co na ten konflikt sama stacja TVN?   Rozenek swój list zilustrowała takim zdjęciem. 

Radek Majdan odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
Newsy
TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek pozwie Kubę Wojewódzkiego! Zdradziła nam o jaką kwotę będzie walczyć!
Na co przeznaczy pieniądze z wygranego procesu z Kubą?

Szykuje się proces roku - napisała kilka tygodni temu na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan, tuż po tym, jak w mediach ukazał się wywiad Kuby Wojewódzkiego dla "Playboya".   Rozenek pozwie Wojewódzkiego za wywiad dla Playboya Gwiazdor TVN podczas rozmowy obraził Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana, wypomniał piłkarzowi, że zdradzał swoją byłą żonę Dodę, a o Małgosi powiedział, że "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Małgorzata Rozenek zareagowała bardzo szybko i ogłosiła, że pozwie Kubę Wojewódzkiego. Prezenterka jest już po rozmowach z prawnikami, a w wywiadzie dla Party.pl zdradziła jakiej kwoty będzie żądać od Kuby Wojewódzkiego. Jeżeli jesteśmy świadomi tego, co mówimy to ponosimy konsekwencje tego. Ja uwielbiam przekuwać złe rzeczy w dobre. Bardzo się ucieszę jak kwotę 100 tysięcy złotych o jaką wnoszę zadośćuczynienia będę mogła przekazać na fundację TVN "Nie jesteś sam". Całość tej kwoty. Z tej dziecinnej sytuacji jakieś dzieci będą mogły skorzystać i uważam, że to będzie fajne - powiedziała Party.pl Małgorzata Rozenek. Przypominamy, że od razu po wywiadzie Kuby Wojewódzkiego, słowa gwiazdora TVN skomentował Radek Majdan, który wyraźnie zaznaczył, że nie pozwoli na obrażanie publicznie jego żony. Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej. P.S. A mówiąc o faulu, widać, że nigdy go nie doświadczyłeś, chociaż powinieneś już wielokrotnie... - napisał Radek. Co o tym wszystkim sądzicie? Czy Małgorzata Rozenek powinna pozwać Kubę Wojewódzkiego,...

Kuba Wojewódzki z telefonem
Kamil Piklikiewicz/East News
Newsy
Kuba Wojewódzki mówi o wulgarnych propozycjach od Małgorzaty Rozenek! "Ja mam te sms-y"
Kolejna odsłona wojny Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek! W wywiadzie dla "Kanału Sportowego" Wojewódzki mówi o nieznanych dotąd okolicznościach jego procesu z Rozenek. Będzie odpowiedź gwiazdy?

Jeśli myśleliście, że między dwoma wiodącymi gwiazdami stacji TVN - Kubą Wojewódzkim a Małgorzatą Rozenek-Majdan emocje już opadły, to byliście w błędzie. W najnowszej rozmowie z Krzysztofem Stanowskim z "Kanału Sportowego", Wojewódzki opowiedział o szokujących sms-ach, które miał dostać od Małgorzaty.  W długiej, dwugodzinnej rozmowie, którą już (sobota) obejrzało pół miliona osób, Wojewódzki przyznaje otwarcie, że nie lubi Rozenek-Majdan. Opowiada też o tym jak miał zakończyć się proces, który wytoczyła mu Rozenek. Jak twierdzi, wcale jej nie przepraszał. Mówi też wprost o sms-ach, które miał dostawać od koleżanki ze stacji.  To były jednoznaczne propozycje seksualne. I ja mam te sms-y - mówi zdecydowanie Wojewódzki. Kuba Wojewódzki u Krzysztofa Stanowskiego o procesie z Małgorzatą Rozenek W trakcie programu "Hejt Park" prowadzący wywiad Krzysztof Stanowski zapytał m.in. czy Wojewódzki przeprosił Małgorzatę Rozenek. Nigdy w życiu bym nie przeprosił Małgorzaty Rozenek za to co mi robiła, albo to w jaki sposób próbowała się ze mną umówić - odparł gwiazdor.  Ale przegrałeś proces przecież? - dopytywał prowadzący.  Nie przegrałem. (...) Posłuchaj. Tego pewnie nikt nie wie... Jadę do Gdańska, do sądu. Bo jako osoba oskarżona mogłem zdecydować, ja mam też mieszkanie w Trójmieście, że ja utrudnię trochę życie państwu Majdanom i będą do mnie dojeżdżali do Trójmiasta. I jedziemy na pierwszą rozprawę. Ze mną jedzie tabun osób, bardzo dużo kobiet związanych z TVN-em, które opowiadały o pewnej liście, o której opowiadała Małgosia, że miała taką listę i sobie odhaczała, z tym bym się spotkała, z tym nie. Z tym bym chciała... Tam byli też...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik