Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek
ONS.pl/Instagram

W zeszłym roku w marcu zapadł wyrok w sprawie Małgorzaty Rozenek-Majdan kontra Kuba Wojewódzki  i słynnego wywiadu dla Playboy.pl w którym padły między innymi słowa: „weszła do show-biznesu, jak do agencji towarzyskiej”. Rozenek pozwała dziennikarza o naruszenie dóbr osobistych. 

Wyrok? 30 tys. złotych i przeprosiny na stronie internetowej www.playboy.pl.

Okazuje się, że Kuba Wojewódzki się odwołał. A po komentarzach Małgosi Rozenek i jej męża Radosława Majdana o jego dziewczynie Renacie Kaczoruk i jej udziale modeli w "Tańcu z Gwiazdami" zdecydował się opublikować list do Małgosi Rozenek-Majdan na swoim Facebooku.  Nie zgadza się w nim z ich opiniami na temat Renaty, a także zapowiada dalszą walkę w sądzie. Ujawnił jaki ma nowe dowody przeciwko Małgorzacie!

 

List Wojewódzkiego do Rozenek-Majdan

Szanowna Pani Małgosiu Rozenek - Majdan !

Na wstępie zaznaczam, że u mnie wszystko dobrze. Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę.

Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy.

1. Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej.”

2. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie ?

Na zakończenie życzę samych sukcesów oraz powodzenia programu Iron Majdan, bo przecież pracujemy w jednej stacji ;)

Ukłony

 

I co o tym sądzicie?

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozwie Kubę Wojewódzkiego! Zdradziła nam o jaką kwotę będzie walczyć!

 

Renata Kaczoruk wystąpi w wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Renata Kaczoruk na wakacjach, Rozenek i Majdan w Warszawie
Instagram

 

Kuba Wojewódzki zapowiada dalszą walkę w sądzie z Małgorzatą Rozenek. 

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze
East News

 

Wpis Kuby Wojewódzkiego na FB.