Wojciech Błach wziął ślub. Zdjęcia z uroczystości.
JUGO Fotograf

Wojciech Błach pierwszy raz o ślubie z młodszą o 19 lat partnerką! Zdradził też, dlaczego rozstał się z byłą żoną

Wojciech Błach wziął ślub. Zdjęcia z uroczystości.
JUGO Fotograf

Wojciech Błach zabrał głos w sprawie swojego cichego ślubu z Agnieszką Gizą. Para pobrała się w połowie maja w domu weselnym aktorki Anny Korcz. W sieci pojawiło się kilka zdjęć z tej pięknej uroczystości. Co Wojciech Błach mówi o tym wydarzeniu?

 

Wojciech Błach o ślubie: Dziękuję Bogu!

Wojciech i jego żona, Agnieszka, poznali się w... Teatrze Imka! Szybko między nimi zaiskrzyło. Kim jest małżonka aktora? Agnieszka (25 lat) jest studentką filologii angielskiej z Bielska-Białej. Dzieli ich aż... 19 lat różnicy! O ślubie marzyli od dawna:

Nasza znajomość rozwijała się naturalnie. Podróżowaliśmy, poznawaliśmy się i z czasem było jasne, że chcemy założyć rodzinę. Dziękuję Bogu, że nadszedł moment, kiedy było mnie stać finansowo i duchowo na na taką decyzję - wyznał aktor w magazynie "Dobry Tydzień".

Dla Wojciecha Błacha to drugie małżeństwo, a trzeci tak poważny związek. W lipcu 2015 roku aktor rozstał się ze swoją długoletnią partnerką, Kamillą Baar. Wcześniej był żonaty:

Wziąłem ślub cywilny ponad 10 lat temu, ale już po roku wiedziałem, że to nie to. Żona nie chciała mieć dzieci - mówi gwiazdor o pierwszym związku. 

Parze młodej serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz także: Aneta Zając dzieli się z Błachem najdrobniejszymi szczegółami z życia. Tak dużo nie pokazuje nawet Krawczykowi

 

Wojciech Błach z żoną.

Wojciech Błach wziął ślub. Zdjęcia!

 

Wojciech Błach z synkiem.

Wojciech Błach na spacerze z synem

Więcej na temat Wojciech Błach
Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40