Wojciech Błach wziął ślub. Zdjęcia z uroczystości.

WOW! Wojciech Błach wziął ślub w domu weselnym znanej aktorki! Zobaczcie suknię jego żony!

Wojciech Błach wziął ślub. Zdjęcia z uroczystości.

Co za niespodzianka! Wojciech Błach, gwiazdor "Pierwszej Miłości" wziął ślub ze swoją partnerką, Agnieszką! Zdjęcie z uroczystości pojawiło się na Facebooku Zacisza Anny Korcz, czyli domu weselnego aktorki "Na wspólnej". Tam odbyła się piękna uroczystość. Jak wyglądała panna młoda? Podoba się Wam jej suknia?

 

Wojciech Błach wziął ślub!

Wojciech Błach, po rozwodzie z aktorką, Kamillą Baar, długo nie mógł znaleźć sobie nowej miłości. Kiedy w jego życiu pojawiła się Agnieszka, aktor nie chciał opowiadać o swoim życiu prywatnym. W jednym z wywiadów przyznał tylko, że jest zakochany. W międzyczasie media prześcigały się w domysłach, kim jest jego nowa kobieta. Pojawiły się nawet informacje, że aktor spotyka się z... Anetą Zając, która poznał na planie Pierwszej Miłości. Wszelkie doniesienia okazały się oczywiście niezgodne z prawdą. Dziś już wiemy, że Wojciech Błach ułożył sobie życie z Agnieszką. Para wzięła ślub w tajemnicy, jednak teraz już wszyscy wiedzą, gdzie odbyła się uroczystość - w domu weselnym Anny Korcz w Pomiechówku. Ceremonia odbyła się zgodnie z planem - było mnóstwo gości, a zabawa trwała do samego rana. W wesele nie przeszkodził nawet deszcz:

Bardzo się cieszymy, jest nam cieplutko na sercu!! Niedawno swoje wesele mieli u nas Wojciech Błach i Agnieszka Błach! Było dużo gości! Zabawa do rana! Miło, wesoło i nawet deszcz nie przeszkadzał.  - czytamy na Facebooku hotelu Zacisze.

Gratulujemy!

 

Zobacz także: Wojciech Błach po rozstaniu z Kamillą Baar: Znów jestem zakochany!

 

Wojciech Błach ożenił się!

Wojciech Błach wziął ślub. Zdjęcia z uroczystości.

 

Wojciech Błach wziął ślub z Agnieszką!

Wojciech Błach na premierze serialu "Skazane"
EastNews

 

Wojciecha Błacha możemy oglądać w serialu Pierwsza Miłość.

Wojciech Błach na planie nowej czołówki Na Wspólnej
Akpa

Więcej na temat Wojciech Błach
Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40