Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski
East News
Newsy

Daniel Olbrychski pochował wnuka: "Pożegnaliśmy Kubę w maleńkim gronie" 

Pod koniec marca odbył się pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego. W ostatniej drodze towarzyszyło mu małe grono.

Rodzina Olbrychskich przeżyła ostatnio wielką tragedią. W połowie marca media obiegła informacja o śmierci wnuka wybitnego aktora, Daniela Olbrychskiego. Ze względu na pandemię koronawirusa, 28-letniego Jakuba pożegnała tylko najbliższa rodzina.

Poruszający wpis o pogrzebie opublikowała żona aktora.

Zobacz także: Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba miał tylko 28 lat...

Flesz ewydanie

TYLKO U NAS: Rafał Olbrychski wraca po 7 latach! Zobacz premierę jego najnowszego teledysku! WIDEO

Pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego

Wiadomość o śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego dotarła do mediów w połowie marca. Drugi syn Rafała Olbrychskiego, Antoni, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego brat Jakub nie żyje. 

Pod koniec marca odbył się pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego. Ze względu na pandemię koronawirusa i wprowadzone ograniczenia dotyczące zgromadzeń, w ostatnim pożegnaniu Jakuba towarzyszyła tylko najbliższa rodzina.

O tym fakcie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, żona Daniela Olbrychskiego. 

We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez jego obecności... - napisała żona aktora.

Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Daniel Olbrychski
East News

Syn Rafała Olbrychskiego zmarł w połowie marca 2020 roku. 

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Daniel Olbrychski
East News
Newsy
Nowe fakty w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokurator zabrał głos
Prokuratura ujawnia nowe fakty w sprawie śmierci Jakuba Olbrychskiego, wnuka Daniela Olbrychskiego. Jakich informacji udzieliła prokuratura? Czy brały w tym udział osoby trzecie?

Śmierć Jakuba Olbrychskiego, syna Rafała Olbrychskiego wstrząsnęła światem mediów. Smutną informację za pośrednictwem Facebooka, przekazał jego brat, Antoni. 28-latek od dawna walczył z chorobami psychicznymi, a jak wynikało z relacji jego brata, leczenie przebiegało z wieloma komplikacjami. Dziś znane są nowe fakty w sprawie śmierci Jakuba. Jakich informacji udzieliła prokuratura?  Zobacz także:  Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat Nowe informacje w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego  O śmierci Jakuba Olbrychskiego poinformował jego brat Antoni. Z wpisu zamieszczonego na Facebooku, dowiedzieliśmy się, że zmarły 28-latek zmagał się z poważną chorobą psychiczną. Kiedy ostatni raz wyszedł z domu był  "bez niczego, w samej koszuli, bez dokumentów".  Dziś znane są nowe informacje, w sprawie śmieci 28-latka. Prokuratura wyklucza udział osób trzecich:  Oględziny i sekcja zwłok pokrzywdzonego nie dały podstaw do przyjęcia, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Jednocześnie ustalenie przyczyny zgonu będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań toksykologicznych, co nastąpi najwcześniej za kilka – kilkanaście tygodni – powiedział  prokurator Marcin Saduś w rozmowie z "Faktem" Pogrzeb Jakuba odbył się pod koniec marca. Żona Daniela Olbrychskiego , Krystyna Demska-Olbrychska napisała wówczas, że pogrzeb był kameralny:  We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności...  Zobacz także;  Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba...

Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski
East News
Newsy
Nie żyje wnuk Daniela Olbrychskiego. Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok
Rodzina Daniela Olbrychskiego przeżywa prawdziwy dramat.

Rodzina Daniela Olbrychskiego przeżywa prawdziwy dramat. Kilka dni temu okazało się, że wnuk słynnego aktora, syn Rafała Olbrychskiego, nie żyje. Jak informował "Fakt" ciało 28-letniego mężczyzny po kilku dniach poszukiwań zostało znalezione w lesie pod Otwockiem. Śmiercią wnuka Daniela Olbrychskiego zajęła się prokuratura, która ma zbadać, co się stało Jakubowi Olbrychskiemu. Teraz "Super Express" donosi, że wczoraj została przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny. Komentarz rzecznika prokuratury Wciąż nie wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci Jakuba Olbrychskiego- o tym, że wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje dowiedzieliśmy się w niedzielę, 15 marca. Brat zmarłego mężczyzny opublikował wówczas poruszający wpis, w którym przekazał smutne informacje o śmierci Jakuba Olbrychskiego. Według relacji Antoniego Olbrychskiego, 28-latek wyszedł w samej koszuli i bez dokumentów. Wnuk Daniela Olbrychskiego cierpiał na schizofrenię. Jak donosi "Super Express", w środę odbyła się sekcja zwłok Jakuba Olbrychskiego. O jej wynikach poinformujemy najwcześniej po uzyskaniu wyników badań toksykologicznych za kilka tygodni. Nie stwierdzono, aby przyczyną śmierci był uraz mechaniczny - dziennik cytuje rzecznika Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, Marcin Saduś.  Według medialnych informacji prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.  Podejrzenia są jednak inne – wychłodzenie organizmu - informuje "Super Express". Rodzinie i bliskim zmarłego Jakuba składamy najszczersze kondolencje. Zobacz także:   Nie żyje 21-letni sportowiec. Zmarł na koronawirusa, wcześniej walczył z nowotworem Wnuk Daniela Olbrychskiego zmarł w wieku 28 lat. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się pogrzeb Jakuba Olbrychskiego....

East News
Newsy
Gdzie znaleziono ciało syna Rafała Olbrychskiego? Sprawą zajęła się prokuratura
Ciało syna Rafała Olbrychskiego znaleziono w sobotę, 14. marca. Gdzie?

Rodzina Olbrychskich od kilku dni przeżywa prawdziwy dramat. Jakub Olbrychski, syn Rafała i wnuk Daniela Olbrychskiego , nie żyje. Jak informuje "Fakt", po kilku dniach poszukań, w lesie pod Otwockiem,  znaleziono ciało 28-latka. Sprawę bada już prokuratura.  Zobacz także:  Żona Daniela Olbrychskiego o śmierci wnuka aktora: "Nie ma słów"!  Jak znaleziono ciało syna Rafała Olbrychskiego? Tragiczna informacja o śmierci Jakuba Olbrychskiego obiegła media w niedzielę, 15 marca. To właśnie tego dnia brat zmarłego 28-latka, Antoni, zamieścił wpis, w którym przekazał te koszmarne informacje. Niestety, zmarły wnuk Daniela Olbrychskiego cierpiał na schizofrenię. Choroba bardzo utrudniała mu życie i pomimo leczenia Jakubowi towarzyszyły także depresja, psychoza i apatia. W dniu zaginięcia, według relacji Antoniego Olbrychskiego, 28-latek wyszedł w samej koszuli i bez dokumentów.  Jak poinformował "Fakt", ciało wnuka Daniela Olbrychskiego odnaleziono 14. marca.  Ciało znaleziono po południu 14 marca na terenie kompleksu leśnego, w powiecie otwockim, w okolicy drogi krajowej nr 50 z Kołbieli do Góry Kalwarii. [...] Ciało znalazł mieszkaniec jednej z miejscowości, która przylegała do tego kompleksu i powiadomił policję. Początkowo zmarłego zakwalifikowano jako NN - potwierdził w rozmowie z "Faktem" Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. W niedzielę bliscy musieli zidentyfikować ciało. Niestety potwierdziło się, że to syn Rafała Olbrychskiego. Jak poinformował "Fakt", prokurator Macin Sudaś, na ciele zmarłego 28-latka nie stwierdzono żadnych obrażeń, które wskazywałyby na to, że ktoś przyczynił się do jego śmierci. Oznacza to, że nie doszło do zabójstwa Jakuba.  Daniel...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner