Daniel Olbrychski
East News

Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba miał tylko 28 lat...

Daniel Olbrychski
East News

Nie żyje Jakub Olbrychski, syn Rafała Olbrychskiego. O śmierci 28-latka w weekend poinformował za pośrednictwem Facebooka jego brat, Antoni. Młody mężczyzna od dawna walczył z chorobą i - jak wynika z relacji jego brata - leczenie przebiegało z wieloma komplikacjami.

Teraz o reakcji Daniela Olbrychskiego na śmierć wnuka opowiedział "Super Expressowi" znajomy rodziny! Gwiazdor jest załamany śmiercią Jakuba!

Jaki mieli kontakt?

Brat Jakuba Olbrychskiego informuje o jego śmierci

Antoni Olbrychski umieścił w sieci dramatyczny i bardzo emocjonalny wpis, który szybko został usunięty. Mogliśmy przeczytać, że jego brat zmagał się z poważną chorobą psychiczną i rodzina nie zna dokładnych okoliczności jego śmierci. Wiadomo tylko, że wyszedł z domu "bez niczego, w samej koszuli, bez dokumentów".

Rodzina publicznie nie wypowiada się o śmierci Jakuba, co w tych okolicznościach wydaje się w pełni zrozumiałe. Jednak znajomy rodziny zdradził w rozmowie z  "Super Expressem", że Daniel Olbrychski jest zdruzgotany śmiercią wnuka, z którym miał dobry kontakt:

Nie może tego w sobie pomieścić ani wyobrazić, że będzie musiał chować wnuka. To nie jest zgodne z naturą kolei rzeczy. Daniel doskonale pamięta, jak kiedyś Antka i Kubę uczył jazdy konnej i boksu. Oba wnuki, jak byli małymi chłopcami, często pomieszkiwały u dziadka. Wszyscy byli ze sobą bardzo zżyci – powiedział w rozmowie z se.pl przyjaciel rodziny Olbrychskich.

Data pogrzebu Jakuba Olbrychskiego nie jest jeszcze znana.

Daniel Olbrychski
East News

Rafał Olbrychski jest ojcem dwóch synów: Antoniego i Jakuba.

Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego, Jakub Olbrychski
East News

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41