Witold Paszt z 2-letnią wnuczką
Instagram/witoldpaszt.official/
Newsy

Wnuczka Witolda Paszta tęskni za dziadkiem: "Od rana cichy głosik woła..." Poruszające słowa zięcia

Te słowa wprost łamią serce. Bo jak wytłumaczyć dziecku, że nie zobaczy już swojego ukochanego dziadka. Zobaczcie, co mówi zięć zmarłego Witolda Paszta.

Śmierć Witolda Paszta była ciosem dla fanów jego talentu. Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistów przez dziesięciolecia zachwycał wielbicieli muzyki w zespole VOX. W ostatnich latach zyskał również ogromną sympatię za sprawą programu "The Voice Senior" w TVP, gdzie był jurorem i trenerem.

Jednak odejście wspaniałego artysty jest przede wszystkim wyjątkowo smutnym czasem dla jego rodziny. Zięć Paszta wyznał właśnie w rozmowie z mediami, jak odejście dziadka przeżywa jego ukochana wnuczka. Jego słowa naprawdę łamią serce.

"The Voice Senior": Córka Witolda Paszta poruszająco o zmarłym ojcu: "Tata podkreślał, jak bardzo..."

Śmierć Witolda Paszta. Wnuczka tęskni za dziadkiem

W ostatnią sobotę fanów grupy VOX i widzów "The Voice Senior" zszokowała informacja o śmierci Witolda Paszta. Artysta od jakiegoś czasu zmagał się z chorobą. Sygnałem, że jest w naprawdę poważnym stanie było to, że nie pojawił się na finale "The Voice Senior". Krzysztof Prusik zwycięzca "The Voice Senior" z drużyny Witolda poinformował niedługo później, że z artystą jest naprawdę źle. Wiele dni spędził w zamojskim szpitalu im. Jana Pawła II. Przed śmiercią wrócił jednak, gdzie chciał spędzić swoje ostatnie chwile... Z bliskimi.

Wiadomość o śmierci artysty przekazała rodzina Witolda Paszta w ostatnią sobotę.

(...) dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa. Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył.

Jak poinformowano, Paszt odszedł spokojnie, w domu, w otoczeniu rodziny - córek, wnucząt, zięciów... To dla nich właśnie ostatnie dni są szczególnie bolesne. 

Jesteśmy zrozpaczeni. Nasze serca są złamane - brzmiało pierwsze oświadczenie rodziny.

Szczególnie poruszająca jest reakcja na śmierć dziadka ukochanej wnuczki artystki. W ostatnim okresie była prawdziwym oczkiem w głowie Witolda Paszta. W mediach społecznościowych często pokazywał jak jak czyta jej książki, bawi się z nią, czy zabiera nawet na plan "The Voice Senior".

Jak wyznał, grał jej często na dobranoc. 

Ja swojej ukochanej półtorarocznej wnusi codziennie przed snem gram na harmonijce "Moon River" - wyznał w jednym z odcinków show.

Partner córki Paszta, Natalii opowiedział w "Super Expressie" jak to dziewczynka ciągle chce dzwonić do dziadka. Reżyser i aktor Marek Serdiukow mówi, że 2-latka tęskni i bardzo przeżywa, że nie może się z nim zobaczyć.

Kto nam teraz będzie śpiewał "Dziadku, drogi dziadku"? Kto zagra "Moonriver" na harmonijce na dobranoc? Kto spamięta i wyrecytuje cały wierszyk o Rzepce? [...] Od rana cichy głosik woła dziadka i podsuwa telefon, żeby do niego zadzwonić. Więc tłumaczę jej, że... Śpi spokojnie. W lepszym miejscu. W lepszym miejscu. Z Babcią Martą. I w końcu może ją przytulać i całować. A nam pozostaje jedynie tak bardzo, bardzo tęsknić i zazdrościć - mówił "Super Expressowi" Serdiukow.

Nie żyje Witold Paszt ostatnie zdjęcie z ukochaną wnuczką
Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Nie żyje Witold Paszt. Jeszcze tydzień temu był aktywny w sieci. Miał plany... 
Zaledwie tydzień temu Witold Paszt opublikował swój ostatni post.... Był przepełniony radością i dumą... Oto ostatnie zdjęcia.

Śmierć Witolda Paszta zasmuciła świat mediów. Uwielbiany założyciel zespołu VOX oraz juror "The Voice Senior" odszedł w wieku 68 lat. Chociaż w ostatnich latach życie go nie rozpieszczało, niedawno powrócił do telewizji, gdzie dzielił się swoim uśmiechem i dobrem, którym obdarowywał każdego. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów, chociaż nie było tajemnicą, że Witold Paszt walczy o zdrowie. Muzyk nie pojawił się na finale "The Voice Senior" jednak wówczas jeszcze nikt nie przypuszczał najgorszego. Witold Paszt na swoich mediach społecznościowych był aktywny niemalże do końca. Ostatni wpis na jego Instagramie pojawił się zaledwie tydzień temu...  Witold Paszt nie żyje. Ostatnie zdjęcia muzyka  Witold Paszt nie żyje. O śmierci ukochanego ojca poinformowały jego córki - Natalia i Aleksandra. Witold Paszt odszedł 18 lutego 2022 roku wieczorem w otoczeniu swoich najbliższych: wnuczek, córek, zięciów a także swoich ukochanych zwierząt. Jego śmierć przyszła nagle. Pogrążone w żałobie córki, w oświadczeniu przyznały, że "los nagle się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje". Witold Paszt zmarł niemalże równo cztery lata po swojej ukochanej żonie Marcie Paszt, za którą tęsknił do końca swoich chwil. Witold Paszt i Marta Paszt byli razem 50 lat , okrutna śmierć ukochanej muzyka rozłączyła ich ale jak się okazało nie na długo...  Witold Paszt był aktywny w mediach społecznościowych niemalże do końca swoich dni. Jego ostatni wpis na Instagramie pojawił się zaledwie tydzień temu. Wówczas pogratulował Krzysztofowi Prusikowi wygranej w "The Voice Senior'" Uzdolniony uczestnik startował w talent show w drużynie Witolda Paszta. Juror żałował, że nie może towarzyszyć mu w chwili triumfu, jednak miał nadzieje,...

Nie żyje Witold Paszt ostatnie zdjęcie z ukochaną wnuczką
Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Pogrzeb Witolda Paszta. Wzruszający gest muzyków z grupy Vox dla artysty
Witold Paszt został pochowany w Zamościu, gdzie muzyk spoczął obok ukochanej żony. Rodzina i bliscy pożegnali artystę. Nie zabrakło wyjątkowych gestów...

Witold Paszt zmarł 18 lutego. Równo miesiąc później wielki artysta został pochowany w rodzinnym Zamościu. 18 marca 2022 roku o godzinie 13.00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe, które miały charakter świecki. Wcześniej rodzina poprosiła, aby na cmentarzu nie składać kondolencji i uszanować prywatność najbliższych. Witold Paszt został pochowany obok ukochanej żony, Marty. Na pogrzebie oprócz rodziny, nie zabrakło też artystów z grupy Vox. Zdecydowali się na wyjątkowy gest... Pogrzeb Witolda Paszta Witold Paszt w ostatnim czasie zachwycał widzów programu " The Voice Senior ", jednak z powodu złego stanu zdrowia nie mógł pojawić się w finałowych odcinkach. 18 lutego córki artysty poinformowały o jego śmierci i zdradziły, że wielokrotnie zmagał się z zarażeniem koronawirusem. Dokładnie miesiąc od śmierci artysty odbył się pogrzeb. Jak informował se.pl urna z prochami Witolda Paszta na cmentarz została przewieziona na ukochanym motocyklu w kawalkadzie motocykli z okolicznych klubów. Córki muzyka poprosiły też, aby nie przynosić zniczy i kwiatów , ale zamiast tego przekazać datek na jedną z dwóch zamojskich fundacji.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Witold Paszt Oficjalny Profil (@witoldpaszt.official) Zobacz także:  Wnuczka Witolda Paszta tęskni za dziadkiem: "Od rana cichy głosik woła..." Poruszające słowa zięcia Podczas pogrzebu Witolda Paszta, jak informują dziennikarze "Super Experessu", na cmentarzu przemówienie wygłosił prezydent...

Witold Paszt ostatnie zdjęcie z wnuczka
Mat. prasowe
TV-Show
Witold Paszt nie żyje. Niedawno z ukochaną wnuczką był jeszcze w "The Voice Senior"
Zdjęcie zrobione podczas nagrywania ostatniego półfinałowego odcinka "The Voice Senior" rozczuliło fanów Witolda Paszta. W fotelu jurora towarzyszyła mu wnuczka, Nadia.

Witold Paszt nie żyje. Córki muzyka poinformowały, że ich kochany ojciec zmarł 18 lutego wieczorem. Witold Paszt przez całe swoje życie nierozerwalnie kojarzył się z supergrupą lat 80., zespołem VOX. Długowłosy przystojniak czarował publiczność wyglądem i głosem, w niezapomnianych hitach, jak "Bananowy song", "Zabiorę cię Magdaleno" czy "Szczęśliwej drogi już czas".  W ostatnich latach życia mieliśmy przyjemność oglądać go w roli trenera i jurora w "The Voice Senior".  Pan Witold, który przed kilkoma laty przeżył wielką tragedię - stracił ukochaną żonę, z którą przeżył 50 lat - a później ciężkie zarażenie Covidem, jeszcze kilka tygodni temu tryskał uśmiechem i energią. Podczas jednego z odcinków "The Voice Senior" towarzyszyła mu ukochana wnusia, która była dla niego wsparciem do końca jego dni...  Zobacz też:   Śmierć żony, choroba... Witold Paszt wrócił dużo szczuplejszy i ma się dla kogo uśmiechać Nie żyje Witold Paszt  Witold Paszt nie żyje. Muzyk odszedł w wieku 68 lat. O jego śmierci na oficjalnym Instagramie poinformowały jego córki Natalia i Aleksandra. Witold Paszt odszedł w otoczeniu rodziny 18 lutego późnym wieczorem. Według informacji przekazanych przez córki Witolda Paszta, muzyk zmarł w wyniku komplikacji, które "przyszły niespodziewanie". Witold Paszt w ostatnim czasie przebył aż trzy zakażenia koronawirusem. Szczegóły pogrzebu muzyka zostaną podane w najbliższym czasie.  Witold Paszt z wnuczką na planie "The Voice Senior" Witold Paszt miał dwie córki - Natalię i Aleksandrę oraz dwoje wnucząt: Maćka (jego mamą jest Aleksandra) oraz niespełna dwuletnią Nadię, córeczkę Natalii. To właśnie wnuczki po śmierci żony...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik