M jak Miłość serial
Instagram

Napad i wypadek w domu Kingi i Piotrka! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

M jak Miłość serial
Instagram

Już niedługo ruszy emisja nowych odcinków "M jak miłość'! Co wydarzy się w uwielbianym przez widzów serialu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Te pytania przez całe wakacje z pewnością zadawali sobie fani "M jak miłość". Ostatnio okazało się, że w nowych odcinkach sporo emocji przyniesie m.in. wątek Artura (Tomasz Ciachorowski) oraz Julki (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek). Teraz okazuje się, że również u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie się działo! 

Włamywacz w domu Kingi i Piotrka w "M jak miłość"

Według najnowszych informacji magazynu "Świat Seriali" w najnowszej odsłonie "M jak miłość" w domu Kingi i Piotrka pojawi się włamywacz (w tej roli Maciej Malczewski)! W 1454. odcinku złodziej będzie próbował wkraść się do środka przez balkon. Kinga usłyszy hałas i zauważy obcego mężczyznę. Zaskoczony złodziej spadnie z balkonu i będzie potrzebował pomocy! Przerażona Zduńska wezwie pogotowie. Po jakimś czasie Kinga odwiedzi go nawet w szpitalu. Mężczyzna oszuka Zduńską, że przez upadek z jej balkonu stracił czucie w nogach!

Przepraszam... To był mój pierwszy raz. Potrzebowałem kasy, bo w domu bieda - mężczyzna będzie kłamał w rozmowie z Kingą. 

Co zrobi Zduńska? Jak informuje "Świat Seriali", uwierzy złodziejowi i będzie chciała wesprzeć go finansowo! Jak na jej plany zareaguje Piotrek? Czy on również uwierzy w słowa włamywacza? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Przypominamy, że serial "M jak miłość" miał wrócić na antenę TVP2 już 2 września, jednak władze stacji poinformowały ostatnio, że pierwszy odcinek nowego sezonu serialu zobaczymy w innym terminie.

Zobacz także: Premiera seriali TVP przesunięta! Kiedy "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" pojawią się na antenie po wakacjach?

W domu Kingi i Piotrka pojawi się włamywacz

M jak miłość - Kinga odwiedza Magdę
MTL Maxfilm

Zduńska będzie chciała pomóc oszustowi

M jak miłość Kinga Zduńska, Kasia Cichopek
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09