Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze
Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze
Gorąco...
1/5
Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze

Kto pojechał na rajskie wakacje na Zanzibar? Honorata Witańska, gwiazda "Policjantek i Policjantów"! Aktorka kilka miesięcy temu zrezygnowała z serialu "Barwy szczęścia", by poświęcić się nowym wyzwaniom. 

 

Ale jej Magda zniknęła dopiero w 1867. odcinku, który został wyemitowany 21 maja. Scenarzyści nie uśmiercili Magdy. Bohaterka grana przez Witańską po rozstaniu z mężem Sebastianem (Kacper Krupski) postanowiła wyjechać na jakiś czas. 

 

Teraz Honorata skupia się na swojej roli Karoliny Rachwał w "Policjantkach i policjantach" i tam widzowie emocjonują się czy jej związek z Mikołajem Białachem - przetrwa kryzys. 

 

A tymczasem aktorka relaksuje się urlopie i prezentuje swoje ciało!

Chyba jeszcze w żadnym serialu nie mogliśmy go podziwiać. A w szczególności, kiedy na planie "PiP" aktorka chodzi w obszernym mundurze!

I jak Wam sie podoba Honorata w bikini?

Aktorka dowcipnie napisała na swoim Instagramie:

Podobno wakacje bez zdjęcia pośladów na IG się nie liczą, więc dostarczam.

Zgadzacie się ;).

 

Zobacz także: Zielińska, Glinka, a teraz kolejna gwiazda odchodzi z "Barw szczęścia"! Z jakiego powodu?

2/5
Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze

Honorata Witańska ma 33 lata. Do tej pory nie mieliśmy okazji oglądać aktorki w takiej letniej odsłonie :). Aktorka bardzo dba o swoje ciało, chodzi na siłownię, zdrowo się odżywia. Chce być zawsze w formie. 

3/5
Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze

Od razu po szkole teatralnej aktorka zaczęła grać Magdę Zwoleńską w "Barwach szczęścia", po 10 latach zrezygnowała z serialu. Teraz oprócz "Policjantek i policjantów", pracuje też w Teatrze Muzycznym w Toruniu.

4/5

Honorata Witańska urodziła się w Tychach. Uwielbia jazdę motocyklami i sporty ekstremalne. Jednak, jak widać, na wakacje wybrała zwykły odpoczynek na plaży. 

5/5
Honorata Witańska w bikini na Zanzibarze

Podoba Ci się figura Honoraty Witańskiej?