Barwy szczęścia kto odchodzi
Mat. prasowe

Zielińska, Glinka, a teraz kolejna gwiazda odchodzi z "Barw szczęścia"! Z jakiego powodu?

Barwy szczęścia kto odchodzi
Mat. prasowe

Rok temu Kasia Zielińska ogłosiła, że odchodzi z serialu "Barwy szczęścia". Niedawno Kasia Glinka zdecydowała, że robi sobie przerwę od serialu. Tym razem kolejna aktorka po 10 latach pracy na planie żegna się z serialem. 

Honorata Witańska, serialowa Magda Zwoleńska ogłosiła, że odchodzi z "Barw szczęścia". Aktorka, która od jakiegoś czasu gra również w "Policjantki i policjanci" napisała na swoim Instagramie powody odejścia. Zdradziła też, jak długo będziemy mogli ją oglądać w serialu TVP2. 

 

Honorata Witańska - powody odejścia z "Barw szczęścia"

 

Kochani ‼️ Wejście w Nowy Rok pragnę rozpocząć od podzielenia się z Wami poniższą decyzją;

Nadszedł czas, abym pożegnała się z "Barwami Szczęścia". Czuję, że dałam temu Serialowi wszystko co mogłam i zdecydowałam pójść dalej.

Chciałam zatem podziękować przede wszystkim Pani Ilonie Łepkowskiej, która 10 lat temu dała mi - świeżo upieczonej absolwentce PWST - szansę i obsadziła mnie w roli Magdy. Od niej wszystko się zaczęło i jestem za to niezmiernie wdzięczna. 

Dziękuję WAM-widzom !!! ⭐️ Bez Was nic nie miałoby sensu; setki godzin które spędziliście przed telewizorami i milion ciepłych słów które skierowaliście w moją stronę, powodowały że moja praca miała i ma sens ❤️(dobra informacja jest taka, że pomimo zbliżającego się dla mnie ostatniego dnia zdjęciowego, odcinki z moją postacią będziecie mogli oglądać jeszcze do końca roku) 📺💯.


Dziękuję także wspaniałej ekipie tworzącej Serial, za życzliwość i poczucie humoru 😜 oraz mojej filmowej rodzinie i partnerom 😍. @adrianna_biedrzynska, @maria_dejmek, @marcuskacper, @sebastian_perdek - jestem wdzięczna że Was poznałam 💛 To z Wami spędzałam najwięcej czasu i to dzięki Wam praca stawała się przyjemnością 💝😘

Państwu Producentom, wszystkim pracownikom, w wdzięczność za wszystko czego doświadczyłam podczas kręcenia Serialu, życzę dalszych sukcesów, kolejnych jubileuszów i nagród, a Wam - Widzom - nieustających emocji i wzruszeń przed telewizorami - czytamy na Instagramie Witańskiej. 

 

Aktorka na pożegnanie wstawiła swoje zdjęcie sprzed 10 lat, kiedy zaczynała grać w serialu. Naszym zdaniem, nic się nie zmieniła. Będziecie tęsknić za serialową Magdą?

 

Zobacz także: Nowy Rok z "Barwami szczęścia" w nich... Życie Marysi zagrożone, Angela przyłapuje Roberta na flircie z Kingą. Co jeszcze?

Honorata Witańska 10 lat temu. 

Honorata Witańska odchodzi z "Barw szczęścia"
Instagram

Honorata Witańska obecnie.

Honorata Witańska

Teraz Honoratę Witańską zobaczymy też w serialu "Diagnoza". 

Honorata Witańska

Honorata Witańska w "Policjantkach i policjantach".

Honorata Witańska

Przeładuj

W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?

zobacz 03:19