Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego
EXCLUSIVE

Wiemy, gdzie Michał Malitowski zamieszka z żoną po ślubie! Czy będzie mógł opiekować się córką Lią?

Wiemy, gdzie Michał Malitowski zamieszka z żoną po ślubie! Czy będzie mógł opiekować się córką Lią?

Już niedługo zobaczymy Michała Malitowskiego w kolejnej, 11. już edycji „Tańca z gwiazdami”. A gdzie zamieszka Malitowski ze swoją dopiero co poślubioną żoną? W Hongkongu, gdzie prowadzi szkołę tańca, czy w Polsce, gdzie mieszkają jego rodzice i ukochana siostra? A może w Londynie, gdzie jest jego córeczka Lia, albo Australii, gdzie jest dom rodzinny jego żony?

Nie mamy wielu domów na różnych kontynentach. Przez lata kariery sportowo-tanecznej mieszkałem głównie w hotelach”, mówi Malitowski.

Przyznaje jednak, że najbardziej prawdopodobnym wariantem wydaje mu się zakup mieszkania w stolicy Wielkiej Brytanii.

Parę lat temu z moją byłą partnerką kupiliśmy i wyremontowaliśmy w Londynie dom, w którym mieszka ona z naszą córką. Aby być blisko Lii, teraz tam szukam z żoną mieszkania. W Londynie zresztą pracujemy, ucząc pary taneczne i sędziując w turniejach”, mówi „Party” Malitowski.

Najważniejszą obecnie dla niego sprawą jest ustalenie podziału opieki nad córeczką. Właśnie dlatego Michał wybrał na miejsce swojego stałego pobytu Anglię, a nie Polskę. Chce bowiem jak najwięcej czasu spędzać z Lią.

Michał Malitowski już w zeszłym roku złożył wniosek do sądu o uregulowanie kontaktów z córką.

Chciałbym opiekować się nią tak często, jak to tylko możliwe bez zaburzania jej poczucia bezpieczeństwa. Jednak zostałem postawiony w trudniejszej sytuacji, ponieważ borykałem się ostatnio z depresją. Ze względu na Lię staramy się, by wszystko przebiegało jak najłagodniej”, opowiadał w wywiadzie dla magazynu „Flesz” pół roku temu.

Czy teraz sytuacja się zmieniła? Czy zapadł już wyrok sądu?

Oficjalnie nie, choć biegli już wydali swoje opinie i rekomendacje, które są dla mnie bardzo pozytywne. Jak sądzę, brzmią też przekonująco dla drugiej strony. Zresztą źle się wyraziłem. W tym wypadku jest jedna strona: rodziców, którzy kochają swoją córkę ponad życie i muszą się porozumiewać dla jej dobra, i… swojego też – mówi Michał, który mocno wierzy, że dzięki wsparciu rodziców, siostry i Yuliyi niedługo uda mu się poukładać sprawy prywatne.

Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego

Więcej w najnowszym "Party"

Okładka magazynu Party
Party.pl

Agnieszka Kaczorowska dla Party.pl
Party.pl
Newsy
Kaczorowska: "Taniec z Gwiazdami nie jest sprawiedliwy!" Jak ocenia szanse Bojarskiej-Ferenc?
Kaczorowska: "Taniec z Gwiazdami nie jest sprawiedliwy!" Jak ocenia szanse Bojarskiej-Ferenc?

Agnieszka Kaczorowska wzięła udział w kilku edycjach "Tańca z Gwiazdami". W jednym z numerów "Party" Kaczorowska wyznała, że kończy już zabawę z programem i chce się skupić na dalszym rozwoju swoich umiejętności. Kaczorowska teraz specjalnie oceniła dla Party.pl, kto ma największe szanse na wygraną show. W tym programie nikt nie mówił, że jest super sprawiedliwie. Rywalizują kobiety z mężczyznami, ludzie bardzo młodzi z ludźmi w starszym wieku. Taka jest formuła programu i należy to zaakceptować - powiedziała w rozmowie z Party.pl Agnieszka Kaczorowska. A co powiedziała o Marioli Bojarskiej-Ferenc ? Zobaczcie nasze wideo, żeby się dowiedzieć!   Zobacz też: „Młodzi mają więcej problemów z seksem niż dojrzali”. Mariola Bojarska-Ferenc przełamuje stereotypy dotyczące wieku   Mariola Bojarska-Ferenc ma szansę wygrać Taniec z Gwiazdami?   Trzymacie za nią kciuki?

Michał Malitowski na planie "Tańca z gwiazdami"
East News
Newsy
Michał Malitowski będzie walczył o córkę w sądzie? Tylko nam zdradził kulisy rozstania
Michał Malitowski będzie walczył o córkę w sądzie? Tylko nam zdradził kulisy rozstania

Michał Malitowski ma za sobą ciężki czas. Juror "Tańca z gwiazdami" zmagał się bowiem z depresją. Tancerz przez długi czas przebywał w szpitalu. To dlatego zniknął z show Polsatu. Chwilę później okazało się, że jego związek z Joanną Leunis rozpadł się po 17 latach! Michał Malitowski poinformował o tym osobiście, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.  Okazuje się, że między byłymi partnerami nie wszystko zostało uregulowane. Tylko nam Michał Malitowski zdradził, że już niedługo spotka się w sądzie z Joanną Leunis. Dlaczego? Zobaczcie poniżej! Michał Malitowski i Joanna Leunis będą walczyć o córkę w sądzie? Choć para nigdy nie wzięła ślubu, na zawsze połączyła ich córka, która przyszła na świat w 2016 roku. Lia obecnie mieszka z mamą w Londynie. Michał Malitowski bardzo żałuje, że nie może widywać córki tak często, jak by chciał. (...) to jest dla mnie ogromny ból. Jednocześnie staram się nie dawać jej odczuć swojego cierpienia, bo przecież najważniejsze jest teraz, by Lia czuła się spokojna - zdradza Michał Malitowski w rozmowie z "Fleszem".  Tancerz zaznaczył, że na razie przez swoją chorobę miał ograniczony kontakt z córką. Teraz jednak chciałby to wszystko uregulować. Już teraz mieszkamy oddzielnie i każde z nas układa sobie życie osobno. Dlatego to ja złożyłem wniosek do sądu o uregulowanie kontaktów z córką. Chciałbym opiekować się córką tak często, jak to tylko możliwe bez zaburzania jej poczucia bezpieczeństwa - stwierdza Michał Malitowski.  Więcej na temat Michała Malitowskiego przeczytasz w nowym numerze "Flesza"! Michał Malitowski we wspomnianym wywiadzie zdradził również, że znowu jest szczęśliwie zakochany!  

East News
Newsy
Michał Malitowski zdradził szczegóły ślubu i związku z Yuliyą Phillips! Kim jest i co naprawdę robi żona tancerza?
Michał Malitowski zdradza szczegóły swojego ślubu i opowiada o Yuliyi Phillips – kobiecie, która zmieniła jego życie na lepsze.

Od ślubu jurora „Tańca z gwiazdami” Michała Malitowskiego i jego żony Yuliyi Phillips minął ponad miesiąc. Ale tancerz nie ukrywa, że ceremonia była początkiem zupełnie nowego rozdziału w jego życiu. Michał przyznał publicznie, że walczył z silną depresją i gdyby nie pomoc specjalistów, rodziny i ogromne wsparcie żony, być może nie byłoby go dzisiaj na świecie. W rozmowie z „Party” Malitowski opowiedział, jak przewartościował swoje życie na wielu płaszczyznach. Tancerz podkreśla, że to miłość go uratowała, dlatego każdy dzień, który może spędzić z Yuliyą, stara się celebrować. Juror zdradził też, jak wyglądał jego kameralny ślub w Australii i czym naprawdę zajmuje się jego piękna małżonka, o której dotychczas nie było zbyt wielu informacji w polskiej prasie. Kim jest Yuliya Phillips, żona Michała Malitowskiego? Michał nie ukrywa, że gdy wygrał walkę z depresją, jego życie całkowicie się zmieniło. Kiedyś najważniejsza była dla niego praca, której niemal całkowicie się poświęcał. Dziś woli celebrować codzienność z żoną Yuliyą, żeby się nie rozdzielać, zdecydowali się też razem pracować. Państwo Malitowscy starają się pielęgnować swoją miłość: chodzą na randki, dbają, by mówić sobie „kocham cię”, mają nawet swoje codzienne rytuały! Jakie? Mimo napiętych grafików staramy się zacząć każdy dzień od przytulenia i od wypicia kawy, którą z reguły parzy dla nas Yuliya. Robi najlepsze cappuccino na świecie! Nie zapominamy o czułych słowach, trzymaniu się za rękę, nawet w stresujących sytuacjach. Wiesz, co jest dla mnie nowe? Że wreszcie mam to z wzajemnością! Moja kobieta też okazuje mi miłość i troskę w każdym momencie dnia, a nie tylko podczas wyjścia np. na kolację czy przyjęcie – zdradził w rozmowie z „Party”....

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner