Twórcy i aktorzy "Dziewczyn z Dubaju" mają ogromne powody do radości! Film dopiero co trafił do kin, a już ma na swoim koncie naprawdę wielki sukces. Okazuje się, że produkcja nad którą przez dwa lata pracowała Doda, zaliczyła najlepsze polskie otwarcie 2021 roku! Ile osób obejrzało film? Ta liczba robi wrażenie!

Reklama

"Dziewczyny z Dubaju" hitem w kinach

Dokładnie tydzień temu, w poniedziałek 22 listopada, w kinie w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się uroczysta premiera "Dziewczyn z Dubaju". Na premierze pojawili się twórcy i aktorzy występujący w produkcji, jednak na imprezie zabrakło Dody, która przez nieporozumienia z byłym mężem, Emilem Stępniem, postanowiła zrezygnować z udziału w premierze. Dziś wiemy już, że gwiazda kilka godzin wcześniej pojawiła się w kinie i tam zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance.

Teraz okazuje się, że Doda i pozostali twórcy zaledwie kilka dni po premierze mogą świętować prawdziwy sukces swojego filmu!

Zobacz także: Paulina Gałązka o scenach seksu w "Dziewczynach z Dubaju". Zdradziła nam kulisy produkcji!

Kinoświat

Po premierowym weekendzie okazało się, że film "Dziewczyny z Dubaju" obejrzało już 278 893 widzów- to prawdziwy rekord i najlepsze otwarcie polskiego filmu w 2021 roku!

Zobacz także

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl na drugim miejscu znajduje się "Pitbull" Patryka Vegi (227 tysięcy widzów), a na trzecim "Wesele" Wojtka Smarzowskiego (139 tysięcy widzów).

Zobacz także: Doda zagrała w "Dziewczynach w Dubaju" bo nikt nie chciał tej roli: "krótka i żenująca"

Instagram

Doda komentuje wyniki oglądalności "Dziewczyn z Dubaju"

Doda jest bardzo szczęśliwa i tak komentuje wyniki:

Mój debiut producencki „Dziewczyny z Dubaju” z wynikiem prawie 300 tys widzów w weekend POBIŁ REKORD oglądalności w 2021 roku???? strach pomyśleć co będzie jak się rozkręcę przy drugim filmie ???? DZIĘKUJE WA! ps: nie ukrywam, że niezwykle przyjemnie uzmysłowić sobie ze laski (reżyserka @mariasadowska) wyprzedziły facetów…. i to jakich (Smarzowski, Ridley Scott, Vega) ???? „sorry chłopcy ,nie tym razem” jak to mówi nasza filmowa Emi ????

Reklama

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Doda zdradziła, do czego zmusiła ją Maria Sadowska!

Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama