Doda w blond włosach
Pawel Wodzynski/East News,dodaqueen/Instagram
Newsy

Doda komentuje plotki o premierze "Dziewczyn z Dubaju". "Wkradłam się na ściankę, jak nikogo nie było..."

Doda wyznała, co robiła w dniu premiery i przy okazji dementuje plotki, jakoby miała pojawić się na wydarzeniu, w przebraniu...

Premiera "Dziewczyn Dubaju", zgodnie z przewidywaniami, okazała się dużym wydarzeniem. Premierowy pokaz wzbudzającego już od dawna tyle kontrowersji filmu przyciągnął współtwórców projektu, a także wiele gwiazd, które pojawiły się na ściance. Wśród nich zabrakło jednak jednej z najważniejszych osób, czyli producentki kreatywnej filmu, Dody. Gwiazda już jakiś czas temu postanowiła, że w związku z licznymi problemami wokół produkcji nie pojawi się na tym wydarzeniu. Jak zapowiedziała, tak też zrobiła. Jednak i tak wokół jej nieobecności powstało wiele zaskakujących plotek. Które są prawdą, a które nie? Doda wszystko wyjaśniła fanom.

"Dziewczyny z Dubaju": Konflikt Dody i Emila Stępnia miał wpływ na pracę aktorów? Zdradza Paulina Gałązka

Doda o premierze "Dziewczyn z Dubaju": "Czekałam w samochodzie pod kinem..."

Doda nad filmem "Dziewczyny z Dubaju" pracowała przez ostatnie dwa lata wraz ze swoim byłym mężem, Emilem Stępniem, jako producentka. Fani wokalistki z niecierpliwością czekali więc na efekty pracy ich ukochanej gwiazdy, w końcu temat filmu jest bardzo kontrowersyjny. Wystarczy wspomnieć, jak duże emocje wzbudził zwiastun filmu!

Doda szykowała się więc do premiery, jednak jej plany zostały pokrzyżowane. Kilka tygodni przed tym wydarzeniem rozpoczęły się waśnie między artystką a Emilem Stępniem. Choć byłe małżeństwo długo nie mogło dojść do porozumienia, Doda dopięła swego i dokończyła film, jednak na premierze, zgodnie ze swoją wcześniejszą zapowiedzią, nie pojawiła się. 

Tymczasem wokół tego wyjątkowego wydarzenia narosło już sporo mitów. Doda nie mogła uwierzyć w plotki, które pojawiały się w mediach. Niektóre z nich przekazywały, że istnieją dwie wersje filmu, inne, że Doda pojawiła się w miejscu wydarzenia i obserwowała je zza szyb czarnej limuzyny...

Siema kochani, trochę poświętowałam tę premierę, dopiero się odgruzowałam, ale przy okazji przeczytałam tyle niesamowitych plotek wokół niej krążących, że aż stwierdziłam dobra, włączę się, bo po co macie powielać i idiotów z siebie robić. No więc zacznijmy od samego początku, są jakieś tam artykuły, że ja czekałam w samochodzie pod kinem, bo nie wiedziałam, czy mam wejść na premierę, czy mam nie wejść na premierę. W jakiejś czarnej limuzynie z czarnymi szybami - wyjaśnia Doda. 

Doda w blond włosach
dodaqueen/Instagram

Artystka oczywiście od razu obaliła tę tezę i przyznała:

Otóż kochani no nie, bo miałam rezerwację w zajebistej restauracji, degustacyjne menu, tak sobie to wycyrklowałam, żebym skończyła ją koło 23. Wtedy napisali do mnie moi przyjaciele, że seans się skończył, wtedy podjechałam po nich pod kino, zabrałam ich, żebyśmy świętowali tę premierę, żeby wszystko mi opowiedzieli. Tak że każdy, kto mnie zna, wie, że premier będę jeszcze miała setki w swoim życiu, a honor mam tylko jeden! Nigdy nie chciałam zmienić zdania, mimo że było mi ciężko i bardzo przykro, ale super wyszło z tym kartonem, poniekąd moje marzenie się spełniło, żeby mieć grupowe zdjęcie z ekipą  - śmiała się Doda. 

Faktycznie na premierze ekipa filmowa zadbałaby ich producentka, chociażby symbolicznie była z nimi. Kartonowa Doda pozowała do zdjęć na ściance razem ze współtwórcami.

Premiera filmu Dziewczyny z Dubaju
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zobacz także: Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem: "Całą dobę dochodziłam do siebie"

To jednak nie wszystkie plotki, jakie narosły wokół Dody na premierze. Jak artystka sama przyznała, pojawiły się informacje, że film wyświetlany na wcześniejszej premierze dla dziennikarzy różnił się niż ten wyświetlany na oficjalnym wydarzeniu. Doda odpowiedziała na to krótko!

-Nie ma dwóch wersji filmu, jest tylko jedna.

Co więcej, artystka relacjonuje, że według kolejnych plotek, wkradła się wcześniej na ściankę, jeszcze przed wydarzeniem, by zrobić sobie na niej zdjęcie. Nie ukrywając śmiechu, artystka opowiedziała swoim fanom tę historię bardzo wiarygodnym tonem:

Co ja odwaliłam w ten dzień premiery, ubrałam się w czarną perukę jak z "Rozmów w toku", w jakiegoś mopa. Założyłam płaszcz w zebrę, maskę na twarz i na własną premierę skradałam się przez całe złote tarasy. Ruchem ukrytego smoka, przyczajonego węża, wkradłam się na ściankę, jak nikogo nie było. Siedzę w domu i myślę sobie, nie wierzę, że zapieprzałam nad filmem dwa lata i nie będę miała żadnej pamiątki? Że ja nie mam zdjęcia na tym plakacie, który zresztą sama zrobiłam. Wlazłam tam i modliłam się, żeby mnie nikt nie zobaczył...

Jak myślicie, Doda tylko żartuje, a może naprawdę ukradkiem pojawiła się na premierze?

Doda w czarnej paruce
dodaqueen/Instagram

 

Norbi zażądał wielkich pieniędzy od Dody
EastNews
Newsy
Norbi zażądał wielkich pieniędzy od Dody za wykorzystanie piosenki w filmie! "Pazerność gubi"
Doda opowiedziała o pracy przy filmie "Dziewczyny z Dubaju".

Doda powoli kończy prace nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Artystka, podczas live'a na Instagramie z okazji przekroczenia progu miliona fanów, zdradziła kulisy pracy nad obrazem. Okazuje się, że wokalistka i jej ekipa miała zaskakującą przygodę z wokalistą Norbim! Co się stało? Doda o Norbim: "Pazerność gubi" Doda, jako producentka filmu, pilnuje i czuwa nad wszystkim - także nad stroną muzyczną filmu. Artystka chciała, aby w "Dziewczynach z Dubaju" wykorzystano największy hity z lat 2000-2010, bo właśnie wtedy toczy się akcja filmu. Gwiazda i jej sztab nawiązali kontakt nawet z 50 Centem - jednym z najpopularniejszych raperów na świecie, który zgodził się na wykorzystanie swoich utworów w filmie - oczywiście za odpowiednią cenę: À propos  muzyki do mojego filmu, powiem wam, jak pazerność gubi  [...] Zadzwoniliśmy do 50 Centa, dostaliśmy prawa do wykorzystania muzyki za ponad 10 tys euro, czy tam dolarów - powiedziała na Instagramie. Doda chciała również wykorzystać hit Norbiego "Kobiety są gorące". Jednak stawka, którą podał prowadzący "Koło fortuny" w TVP 2 zaskoczyła wszystkich: Natomiast w pewnym momencie ktoś wpadł na pomysł, żeby może wziąć też "Kobiety są gorące". Zadzwoniliśmy do Norbiego. Norbi krzyknął nam 80 tys. zł. Mówię więc: "Stary, to już wolę wziąć dwóch 50 Centów i mieć z jednego dolara". Czujecie to? Także tak to właśnie wygląda... - powiedziała Doda na swoim Instagramie. Najpewniej utworu Norbiego nie usłyszmy więc w "Dziewczynach z Dubaju". Duża strata? Doda pracuje nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", ale również szykuje się na wielkiego sylwestra Polsatu! Norbi nie odniósł się...

Doda skończyła 36 lat
East News
Newsy
Jak zostać gwiazdą w filmie u Dody? Kryteria naboru do "Dziewczyn z Dubaju" mogą zaskoczyć...
Doda ogłosiła ostatnie castingi do filmu "Dziewczyny z Dubaju". Są one skierowane do osób, które chciałyby dopiero zacząć karierę aktorską. Jakie trzeba spełniać wymagania? Znamy wszystkie szczegóły! 

Doda zapowiedziała premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju" na początek 2021 roku. Pod koniec marca wokalistka rozpoczyna zaplanowaną przerwę w karierze, żeby wraz z mężem wyjechać do Emiratów Arabskich, gdzie w 100 procentach poświęcą się filmowi. Za reżyserię obrazu odpowiada Maria Sadowska a za scenariusz Mitja Okorn. Doda ogłosiła właśnie ostatnie castingi do projektu. Są one skierowane do osób, które chciałyby dopiero zacząć karierę aktorską. Jakie trzeba spełniać wymagania? Znamy wszystkie szczegóły!  Zobacz także:  Maria Sadowska zdradza, kim są tytułowe "Dziewczyny z Dubaju": "Obnoszą się luksusem i sukcesem" Doda rekrutuje do "Dziewczyn z Dubaju"  Doda wychodzi na przeciw młodym talentom aktorskim. Ogłosiła ostatni nabór do filmu pt. "Dziewczyny w Dubaju". Choć główne role są już obsadzone, producenci chcą dać szanse nowym twarzom, które wierzą w swój potencjał aktorski.  Postanowiłam przygotować jeden jedyny dzień otwarty dla wszystkich tych, którzy widzą w sobie jakiś potencjał aktorski. Oczywiście mówię o dziewczętach głównie - skonkretyzowała Doda na Instastory. Casting odbędzie się już 20 lutego w studiu Tanka na ul. Chełmskiej 19/21 w Warszawie. Przesłuchania odbędą się w godzinach od 13:30 do 20:30. Okazuje się, że kryteria dla początkujących aktorów nie są wcale wymagające:  Kobiety maksymalnie do 35. roku życia, przyjdźcie na szpilkach, ubrane seksi.  Dodała, że charyzma i poczucie humoru mogą być dodatkowym atutem. "Dziewczyny z Dubaju" będą jedną z bardziej kontrowersyjnych premier kinowych.  Zobacz także:  Doda zdradza nam kolejne szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kto zagra...

Doda na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"
Mat. prasowe
Newsy
Koniec zdjęć na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Doda zamieściła wzruszający wpis: "Widziałam, jak rodzą się nowe miłości"
Koniec zdjęć na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Doda zamieściła wzruszający wpis: "Widziałam, jak rodzą się nowe miłości"

Praca na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" właśnie dobiega końca! Z wpisu Dody , który pojawił się na Instagramie wynika, że 29. września padnie ostatni klaps. Z tego też względu producentka filmu zamieściła zdjęcia i wzruszający wpis, w którym podsumowała kilka miesięcy pracy. Wspomniała nawet, że na planie narodziły się... nowe miłości. Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Seksowna Doda na ulicach Warszawy! Teraz naprawdę widać, jak bardzo jest wysportowana!  Koniec zdjęć na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Doda zamieściła wzruszający wpis: "Widziałam, jak rodzą się nowe miłości" Ostatnie miesiące były dla Dody bardzo intensywne. Oczywiście miało to związek z pracą na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" - jak wiadomo wokalistka i jej mąż są odpowiedzialni za jego produkcję. Na początku 2021 roku będziemy mogli zobaczyć efekty pracy całej ekipy, bo właśnie na styczeń zaplanowana jest premiera filmu. Fani już teraz z niecierpliwością czekają na ten moment i chyba śmiało można przyznać, że będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat!  Na Instagramie Dody właśnie pojawił się wpis, w którym producentka poinformowała, że dziś, 29. września, padnie ostatni klaps na planie filmu. Cała ekipa bardzo się z sobą zżyła i przeżyła mnóstwo fantastycznych chwil. Z tego też względu Doda postanowiła uczcić ten moment na Instagramie, wrzucając kilka zdjęć i pisząc kilka ciepłych słów.  Przed nami ostatni dzień zdjęciowy🎬💔 chyba najtrudniejszy ale i też najsmutniejszy bo żegnam się nie tylko z ekipą filmową, która zmieniła moje życie ale też ze wspaniałymi ludźmi którzy wnieśli dużo wartościowych rzeczy do niego - zaczęła Doda. Ponadto producentka filmu "Dziewczyny z...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner