"365 dni" był jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów 2020 roku. Premiera pierwszego polskiego erotyku na podstawie powieści Blanki Lipińskiej miała miejsce na początku lutego. Jakiś czas później film trafił na polskiego Netflixa, a kilka dni temu pojawił się na zagranicznych platformach. Takiego odbioru nie spodziewała się sama Blanka Lipińska! Film okazał się najchętniej oglądaną produkcją na zagranicznych platformach. Patrząc na te statystyki Blanka może być z siebie dumna.

Reklama

Zobacz także: Quiz o Massimo z filmu „365 dni”? Sprawdź, jak dużo wiesz o bohaterze książki Blanki Lipińskiej

Netflix: "365 dni" w czołówce najchętniej oglądanych filmów na świecie

Film "365 dni" zbierał skrajne opinie po polskiej premierze, jednak nie można mu odmówić ogromnego zainteresowania. Gorąca historia Laury Biel i Massimo Torricelli, w reżyserii Barbary Białowąs, kilka dni temu trafiła na zagraniczne platformy Netflixa. Niemalże natychmiastowo znalazła się w TOP 3 w takich krajach jak: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Mauritius, Kanada, Izrael, Portugalia, Indie, Niemcy Turcja, Szwecja, Belgia, Czechy, Grecja, Rumunia czy nawet RPA.

Blanka Lipińska nie kryje swojej ekscytacji:

Cała się trzęsę - to po pierwsze. Po drugie, jestem bardzo wdzięczna. Jestem tylko małą dziewczynką z Polski, która ma marzenie, pomysł i książkę. Mam też wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi spełnić to marzenie"

Ten sukces na pewno doda jej skrzydeł i motywacji nad pracą nad kolejną częścią. Jesteście ciekawi kolejnych ekranizacji?

Zobacz także

Autorka głośnego erotyku zaapelowała również do swoich zagranicznych fanów o cierpliwość i nie rozprzestrzenianie nielegalnych wersji jej książki, ponieważ niedługo tłumaczenia książki pojawią się na zagranicznych rynkach.
Blanka stara się walczyć z pirackimi wersjami swojej pracy, które pojawiają się w internecie. Niedawno , w szczytnym celu, zdecydowała się na przeczytanie fragmentu czwartej części książki o losach Laury i Massimo. Kiedy widzowie poprosili ją o zapisanie transmisji, nie zgodziła się, ponieważ fragmenty mogłyby zostać spisane i rozprzestrzenianie nielegalnie.

Zobacz także: Blanka Lipińska zdradzi fragmenty czwartej części "365 dni"! To wszystko w szczytnym celu!

"365 dni" trafiło na zagraniczne platformy Netflixa. Już w dzień premiery znalazło się w TOP 3, a wielu krajach zajmuje pierwsze miejsce!

Instagram
Instagram
Instagram

Również pokochaliście gorącą historię Laury i Massimo z "365 dni"?

mat. prasowe

Blanka Lipińska ma co świętować! To spełnienie jej marzeń.

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama