Blanka Lipińska zapowiedziała, że zdradzi fragmenty pierwszego rozdziału czwartej części o przygodach Laury Biel i Dom Massimo Toricelli! Tam rozwiąże się jedna z największych tajemnic, która trzyma w niepewności tysiące fanek prozy pisarki. Jest tylko jeden warunek i jest nim szczytny cel!

Reklama

Blanka Lipińska w krótkim czasie stała się najpopularniejszą i najlepiej zarabiającą polską pisarką a to wszystko za sprawą jej erotycznej trylogii. "365 dni" podobnie jak kolejne części "Ten dzień" i "Kolejnych 365 dni" bardzo szybko trafiły na listy bestsellerów.

Zobacz także: Film "365 dni" będzie dostępny w internecie! Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć?

Blanka Lipińska zdradzi fragmenty czwartej części "365 dni"

1 kwietnia "365 dni" trafiło na Netflix, nie każdy jednak od razu uwierzył, że tym razem nie jest to żart na Prima Aprilis. Blanka Lipińska ma jednak więcej niespodzianek dla swoich fanek! Aktualnie w dobie koronawirusa zachęciła swoich fanów od wsparcia zbiórki na zakup respiratorów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach. Postanowiła, że jeżeli jej fanom uda uzbierać się na dwa respiratory ujawni fragmenty czwartej części "365 dni"!

Zachęcona tym, że tak dobrze nam idzie, pomyślałam sobie, że stworzę challenge, zwłaszcza dla fanów „365 Dni”. Kochani, jeżeli zbierzemy drugie 80 tysięcy, czyli na drugi respirator, to w ramach podziękowania przeczytam Wam pierwszy rozdział czwartej części książki.

Zapowiedziany przez nią fragment ma ujawnić tajemnice, które trzymają w niepewności tysiące fanek!

Zobacz także

Czyli dowiecie się jak naprawdę wyglądało porwanie głównej bohaterki, ponieważ czwarta część jest z perspektywy głównego bohatera. Dowiecie się co Massimo myślał, czuł i jak naprawdę to wszystko wyglądało.

Czwarta część "365 dni" nie jest jednak jeszcze skończona i jak poinformowała sama autorka, w najbliższym czasie nie planuje jej kończyć, także na premierę całości trzeba będzie jeszcze poczekać.

Zobacz także: Blanka Lipińska zachwyca się prezentem od Barona! "To jest właśnie miłość w czasach zarazy"

Blanka Lipińska zapowiedziała, że zdradzi fragmenty czwartej części "365 dni". Zdradzi tajemnice porwania Laury Biel. Akcja będzie działa się z perspektywy głównego bohatera.

AKPA

Michelle Morrone i Anna Maria Sieklucka wcielili się w role Don Massimo Toricelli i Laury Biel w ekranizacji "365 dni" Blanki Lipińskiej.

East News

Jesteście ciekawi kontynuacji najsłynniejszego polskiego erotyku "365 dni"?

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama