Barbara Kurdej-Szatan

Wiedzieliście, że Basia Kurdej-Szatan ma tak ładną siostrę? Coś razem szykują...

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych i chyba najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Kolejne występy w popularnych programach TV, seriale, teatr, wreszcie reklamy... Okazuje się, że znajduje jednak czas dla rodziny, co więcej planuje z nimi nowe projekty. Bo tak wynika z ostatnich wpisów obu aktorek.

Kurdej-Szatan pokazała wspólne zdjęcie z siostrą. Zobaczcie, jak wyglądały! Podobne?

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan ścięła włosy?! Fani porównują ją do Anety Zając

Basia Kurdej-Szatan i Kasia Kurdej-Mania, wspólny projekt

Kasia Kurdej-Mania, tak samo jak bardziej znana siostra jest aktorką. Występowała m.in. w "Lokatorach",  czy "Sąsiadach". Świetnie śpiewa - jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Występowała m.in. w chórkach Ryszarda Rynkowskiego.

Na nowych zdjęciach siostry widzimy przytulone. Obie mają na sobie kuse bluzeczki.

#nadchodzicośnowego ☄️#sisters - napisała krótko Basia na Instagramie.

Zobaczcie, jak wyglądają:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nadchodzicośnowego ☄️#sisters

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Co razem szykują? Zdecydowanie więcej zdradziła w swoim wpisie Kasia:

Jakiś czas temu postanowiliśmy coś razem stworzyć. Siostry i mężowie/szwagrowie. Nasze wizje artystyczne idealnie zgrały się z pomysłem na wystawę fotografii i wyobraźnią niezwykłego artysty fotografa @lawrynowicz_official 📸 Już w marcu Maksymilian Ławrynowicz zaprosi wszystkie wrażliwe dusze na magiczną wystawę. Wszystko inspirowane słowiańskimi legendami. Korzenie.. opowieści... duchy.. czarownice.. strzygi.. cierpiętnice... Nasza piosnka „Matka” ma zaszczyt być motywem przewodnim promującym to niezwykłe wydarzenie - napisała na Instagramie.

Zobaczcie ten wpis, zamieściła przy nim wiele fotografii (można je przewijać strzałkami):

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jakiś czas temu postanowiliśmy coś razem stworzyć. Siostry i mężowie/szwagrowie. Nasze wizje artystyczne idealnie zgrały się z pomysłem na wystawę fotografii i wyobraźnią niezwykłego artysty fotografa @lawrynowicz_official 📸 Już w marcu Maksymilian Ławrynowicz zaprosi wszystkie wrażliwe dusze na magiczną wystawę. Wszystko inspirowane słowiańskimi legendami. Korzenie.. opowieści... duchy.. czarownice.. strzygi.. cierpiętnice... Nasza piosnka „Matka” ma zaszczyt być motywem przewodnim promującym to niezwykłe wydarzenie🐍🕷🌸🌖🎼🎥⏳🧹🗝⚰️ #fotografia #makingof #słowiańskie #legendy #duch #czarownica #babajaga #mity #węże #demony #siostry #siostrykurdej #teledysk #promo #cotobędzie #mamomojamalowana #cudnyczas makeup @fluwia @sky_grrr hairstyle @stasiekm @dawid_anger stylizacja @munchkins.staff pomysł i reżyseria @lawrynowicz_official muzyka @rafal.szatan_this_is_me

Post udostępniony przez Katarzyna Kurdej (@innkamania)

Siostry Kurdej

Siostry są zżyte ze sobą. Mogliśmy podziwiać m.in. zdjęcia z ich wspólnego wypadu na wakacje do Rzymu. Są podobne? Basia kiedyś opowiedziała, co różni siostry. M.in. nogi...

Ma te ładniejsze w rodzinie. I świetnie pisze. Po dziadku odziedziczyła talent pisarski. Pisze, ale chowa do szuflady. Choć ostatnio zaczęła zamieszczać teksty w gazecie w Trójmieście. Mój dziadek, Bogumił  Wyszomirski, był poetą, pisarzem i dziennikarzem. Pracował w radiu w Opolu. Był też żołnierzem AK. Ale zmarł bardzo szybko, gdy moja mama miała pięć lat. Siostra odziedziczyła po nim talent. I ładne nogi po tacie.”, wyznała w magazynie "VIVA!" I dodała od razu: - Za to ja zawsze miałam lepsze cycki.

Według mamy, to Basia jednak zawsze lubiła błyszczeć.

Kasia była skromniejsza jako dziecko, Basia od małego uwielbiała być w centrum uwagi. Kiedy w czasie Bożego Narodzenia u dziadków kręciliśmy rodzinne filmiki, Basia bez przerwy chciała być na pierwszym planie. Nigdy nie przeżywaliśmy okresu buntu, ani u jednej ani u drugiej. Dziewczyny były karne, być może dlatego, że oboje z mężem byliśmy tolerancyjni. Jak miały 14-15 lat mogły chodzić na imprezy i, mimo że innym rodzicom w głowie się nie mieściło, żeby dzieci wracały do domu po 22, one mogły wrócić nawet o 1-2 nad ranem - powiedziała mama sióstr w najnowszym wywiadzie dla "VIVY!".

A Wy myślicie, że są podobne? Na instagramowym profilu Kasi można zobaczyć wiele pięknych zdjęć, jak choćby to:

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51