Weronika Rosati Weronika Rosati z córką Elisabeth Weronika Rosati z córką Elisabeth Weronika Rosati z córką Elisabeth Weronika Rosati z córką Elisabeth
Weronika Rosati
ONS/Instagram
1/5
Weronika Rosati
ONS/Instagram

 

Weronika Rosati pokazała zdjęcie córeczki! Nowa fotka malutkiej Elizabeth pojawiła się na Instagramie aktorki z okazji Dnia Kobiet. Weronika Rosati jest jedną z tych gwiazd, które starają się chronić swoje życie prywatne przed uwagą mediów. Jednak odkąd aktorka w połowie grudnia 2017 roku została mamą po raz pierwszy, od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy. Na swoim profilu zamieszcza migawki z domowych pieleszy i spacerów z córką.

 

Zobacz też: Kto wydał najwięcej na wózek dla dziecka? Siwiec, Zielińska, a może Błach? Poznaj ceny i marki WÓZKÓW GWIAZD

 

Dzień Kobiet stał się doskonałym momentem, by pokazać światu małą Elizabeth! Przy okazji aktorka nawiązała do imienia swojej córki. Zobaczcie zdjęcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Weronika Rosati pierwszy raz publicznie po urodzeniu córeczki!

2/5
Weronika Rosati z córką Elisabeth
Instagram/Weronika Rosati

 

Weronika Rosati zamieściła na Instagramie selfie z córką Elizabeth. Gwiazda nie zdecydowała się na pokazanie światu twarzy córeczki. Jednak sama fotka jest przesłodka! A po Weronice widać, że jest zakochana po uszy w swoim maleństwie. Gwiazda wyjaśniła również, że jej córka nie nazywa się Elżbieta, jak podają niektóre źródła, lecz nosi angielską wersję tego imienia.

- Z okazji dnia kobiet podziele się z wami selfiakami z ważnymi kobietami w moim życiu zaczynam od mojej córeczki Elizabeth (nie Elżbiety wg niektórych) wszystkim kobietom życze wspaniałego dnia !! - napisała Weronika Rosati.

3/5
Weronika Rosati z córką Elisabeth
Instagram/Weronika Rosati

 

Weronika Rosati i jej partner - ojciec Elizabeth - ortopeda Robert Śmigielski bardzo chronią tożsamość córeczki. Para do tej pory nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziecka.

4/5
Weronika Rosati z córką Elisabeth
Instagram/Weronika Rosati

Na jednym ze zdjęć aktorka zasłoniła twarz córeczki naklejką w kształcie serduszka.

5/5
Weronika Rosati z córką Elisabeth
Instagram/Weronika Rosati

Myślicie, że gwiazda za jakiś czas zdecyduje się pokazać córeczkę światu?

Więcej na temat Weronika Rosati dzieci gwiazd