Weronika Rosati rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej powrotu do "M jak miłość"? Czy aktorka wraca na plan serialu, a jej bohaterka pojawi się w nowych odcinkach, które zostaną wyemitowane już w jesiennej ramówce Telewizyjnej Dwójki? Teraz wszystko stało się jasne! Zobaczcie, jaką wiadomość przekazała Weronika Rosati!

Reklama

Weronika Rosati znów w roli Anki!

Prace na planie nowego sezonu "M jak miłość" ruszyły już kilka tygodni temu. Niestety, okazało się wówczas, że w pracy nie mogła pojawić się Weronika Rosati, czyli serialowa Anka Waszkiewicz. Aktorka, która utknęła w Los Angeles przez wybuch pandemii koronawirusa nie miała jak wrócić do Polski.

Bardzo zależy mi na jak najszybszym powrocie na plan „M jak miłość” i jestem wdzięczna, że tam na mnie czekają. Niestety, po sprawdzeniu wszystkich możliwości przylotu do Polski, wciąż nie wiem, kiedy mogę wrócić- wyznała kilka tygodni temu w rozmowie z "Fleszem".

Teraz okazuje się, że Weronika Rosati wróciła już do Polski i rozpoczęła nagrania nowych odcinków "M jak miłość"!

dzień dobry z planu???? @krystian_wieczorek_official @mjakmilosc.official- napisała aktorka.

Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie Weronika Rosati pozuje z Budzyńskim w jego mieszkaniu (Krystian Wieczorek). Czy to oznacza, że serialowa Anka nie odpuści i wciąż będzie robić wszystko, żeby zniszczyć związek prawnika z Magdą (Anna Mucha)? Tego dowiemy się już jesienią!

Zobacz także: Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Jak dobrze znasz serialową Ankę?

Zobacz także

Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość".

Reklama

Czy znów namiesza w życiu Budzyńskiego?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama