Polska w teledysku Katy Perry

WOW! Polski akcent w nowym teledysku Katy Perry i Nicki Minaj! Zauważyliście to?

Polska w teledysku Katy Perry

W sieci pojawił się nowy, długo wyczekiwany teledysk Katy Perry i Nicki Minaj do hitu "Swish Swish" z nowej płyty Katy Perry "Witness". Tym razem wokalistka zabrała fanów na szalony mecz koszykówki. Rozgrywa się on na... Stadionie Narodowym w Warszawie. Zaskoczeni? :)

Zobacz: Wybierz zagraniczny hit lata 2017! Czy ktoś pokona "Despacito"? :) PLEBISCYT

Polski akcent w teledysku Katy Perry

Wystarczy tylko spojrzeć na pierwsze sekundy teledysku Katy Perry do piosenki "Swish Swish", gdzie widać tam nasz Stadion Narodowy (ma zmienioną nazwę i logo) na tle Warszawy (m.in. Pałacu Kultury i drapaczy chmur). Polscy fani Katy są tym zachwyceni! Mała rzecz, a cieszy! ;) Pojawia się jednak pytanie - czy Katy Perry rzeczywiście nagrywała ten teledysk w Polsce?

Czy Katy Perry nagrała teledysk w Polsce?

Oczywiście, że nie. Katy i reżyserzy teledysku najpewniej skorzystali z usług jednej z agencji ze zdjęciami stockowymi - bazą, gdzie można kupić wszelkie potrzebne obrazki na własny użytek. Takie fotografie można wówczas przerabiać i modyfikować zgodnie z potrzebą. Tak zapewne stało się w przypadku Katy i teledysku do "Swish Swish".

Mała rzecz, a jednak cieszy :)

Zobacz również: Znamy szczegóły ślubu Marii Sadowskiej. Nie uwierzycie, kto poprowadził motorówkę, na której przypłynęła!

Warszawa i nasz Stadion w teledysku Katy Perry. 

Polski akcent w teledysku Katy Perry

Stadion Narodowy w teledysku Katy Perry

 

Katy Perry nagrała duet z Nicki Minaj. 

Warszawa w teledysku Katy Perry i Nicki Minaj

Warszawa w teledysku Katy Perry

 

 

Więcej na temat Katy Perry Nicki Minaj
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33