Maria Sadowska - szczegóły ślubu Ślub Marii Sadowskiej, zdjęcie Lidii Kality Ślub Marii Sadowskiej, zdjęcie Lidii Kality Ślub Marii Sadowskiej Maria Sadowska wzięła ślub. Kim jest jej mąż, Adrian Łabanowski?
Maria Sadowska - szczegóły ślubu
1/6
Maria Sadowska - szczegóły ślubu

Maria Sadowska wzięła ślub 17 sierpnia. Gwiazda "The Voice of Poland" wyszła za mąż za Adriana Łabanowskiego, wieloletniego partnera, z wykształcenia fizjoterapeutę. Uroczystość odbyła się w Warszawie. Na weselu nie zabrakło znanych gości, wśród nich m.in. Paulina Smaszcz Kurzajewska, Maria Niklińska czy Magda Boczarska. Największym jednak zaskoczeniem było to, kto poprowadził łódkę, na której Maria i jej mąż dotarli na wesele. Sprawdźcie szczegóły na kolejnej stronie!

Zobacz: 

2/6
Ślub Marii Sadowskiej, zdjęcie Lidii Kality
Instagram

Suknię ślubną Marii zaprojektowała Lidia Kalita, której nie mogło zabraknąć na ślubie. Wraz z innymi gośćmi po mszy udali się na przyjęcie weselne nad Zalew Zegrzyński. Para młoda dotarła tam na miejsce łódką prowadzoną przez...

Zobacz: Sadowska wypowiedziała modową wojnę Szpakowi. Kto wyglądał lepiej na konferencji "The Voice of Poland"? ZAGŁOSUJCIE!

3/6
Ślub Marii Sadowskiej, zdjęcie Lidii Kality
Instagram

...Piotra Woźniaka Staraka, męża Agnieszki Woźniak Starak! Skąd się znają? To Maria Sadowska była reżyserką hitu "Sztuka Kochania", którego producentem był właśnie mąż gwiazdy TVN. 

Zobacz: "Poziom uczestników był tragiczny. Jestem załamana" Maria Sadowska o preselekcjach do Eurowizji

4/6
Ślub Marii Sadowskiej
Instagram

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski mają dwójkę dzieci - Lilę (5) syna Iwo (4). 

5/6
Maria Sadowska wzięła ślub. Kim jest jej mąż, Adrian Łabanowski?
6/6
Maria Sadowska wzięła ślub. Kim jest jej mąż, Adrian Łabanowski?
Więcej na temat Maria Sadowska