Rolnik szuka żony
Mat. pras.

Waldemar zniknie z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz TVP!

Rolnik szuka żony
Mat. pras.

Co dalej z Waldemarem z programu "Rolnik szuka żony"? Czy zobaczymy go w kolejnych odcinkach hitu o poszukujących miłości rolnikach? W ostatniej odsłonie show Waldemar zrobił coś, czego jeszcze w historii programu nie było. Rolnik nie zaprosił bowiem żadnej z kandydatek do swojego domu! Decyzja Waldemara zaskoczyła wszystkich, a fani zaczęli zastaniać się, czy zobaczymy go w kolejnych odcinkach szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Teraz sytuację rolnika skomentował rzecznik prasowy TVP!

Waldemar zniknie z programu?

Waldemar już podczas czytania listów nie ukrywał, że nie jest zachwycony kobietami, które do niego napisały. Rolnik miał nadzieję, że będą nim zainteresowane młodsze kandydatki. 

Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby- mówił smutny Waldemar. Mieszane mam uczucia. Nie, nie jestem zadowolony. Spodziewałem się, że będzie więcej listów. Fajnie byłoby, gdybym odczuł: okej, to ta. Być może to będzie tak, że inaczej odbieram, a inaczej, jak zobaczę na żywo osobę.

Niestety, spotkania na żywo nic nie zmieniły. Waldemar nie przekonał się do żadnej z kandydatek, które przyjechały na nagrania programu. Ostatecznie rolnik nie zaprosił żadnej z kobiet do swojego domu i wszystko wskazywało na to, że nie zobaczymy go w kolejnych odcinkach programu. Teraz rzecznik TVP w rozmowie z portalem plejada.pl skomentował wydarzenia z ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony". Czy widzowie zobaczą jeszcze Waldemara?

Żadna z pań, które Waldemar spotkał w drugim i trzecim odcinku, nie zainteresowała naszego bohatera. Podjął więc trudną, ale uczciwą decyzję o przerwaniu z nimi znajomości. Te historie nie będą więc kontynuowane - portal cytuje rzecznika TVP. Tego, czy na tym zakończy się udział Waldemara w programie, dowiecie się Państwo w kolejnych odcinkach 6 edycji "Rolnik szuka żony".

Wygląda więc na to, że dalsze losy Waldemara w "Rolnik szuka żony" nie są jeszcze przesądzone. Chcielibyście zobaczyć rolnika w kolejnych odcinkach programu? 

Jakiś czas temu Marta Manowska w rozmowie z Party.pl zdradziła, że szósta edycja "Rolnika" będzie wyjątkowo kontrowersyjna- czyżby miała na myśli to, co wydarzyło się lub wydarzy z udziałem Waldemara?

Zobacz także: 6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie kontrowersyjna jak nigdy wcześniej! Marta Manowska zdradza nam szczegóły

Waldemar jednak nie zniknie z programu "Rolnik szuka żony"?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów

Rolnik nie zaprosił żadnej kandydatki do swojego domu.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59