Rolnik szuka żony
Mat. pras.
Newsy

Waldemar zniknie z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz TVP!

Waldemar zniknie z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz TVP!

Co dalej z Waldemarem z programu "Rolnik szuka żony"? Czy zobaczymy go w kolejnych odcinkach hitu o poszukujących miłości rolnikach? W ostatniej odsłonie show Waldemar zrobił coś, czego jeszcze w historii programu nie było. Rolnik nie zaprosił bowiem żadnej z kandydatek do swojego domu! Decyzja Waldemara zaskoczyła wszystkich, a fani zaczęli zastaniać się, czy zobaczymy go w kolejnych odcinkach szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Teraz sytuację rolnika skomentował rzecznik prasowy TVP!

"Rolnik szuka żony": Elżbieta zmieniła się po programie! Wszystko przez emisję show

Waldemar zniknie z programu?

Waldemar już podczas czytania listów nie ukrywał, że nie jest zachwycony kobietami, które do niego napisały. Rolnik miał nadzieję, że będą nim zainteresowane młodsze kandydatki. 

Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby- mówił smutny Waldemar. Mieszane mam uczucia. Nie, nie jestem zadowolony. Spodziewałem się, że będzie więcej listów. Fajnie byłoby, gdybym odczuł: okej, to ta. Być może to będzie tak, że inaczej odbieram, a inaczej, jak zobaczę na żywo osobę.

Niestety, spotkania na żywo nic nie zmieniły. Waldemar nie przekonał się do żadnej z kandydatek, które przyjechały na nagrania programu. Ostatecznie rolnik nie zaprosił żadnej z kobiet do swojego domu i wszystko wskazywało na to, że nie zobaczymy go w kolejnych odcinkach programu. Teraz rzecznik TVP w rozmowie z portalem plejada.pl skomentował wydarzenia z ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony". Czy widzowie zobaczą jeszcze Waldemara?

Żadna z pań, które Waldemar spotkał w drugim i trzecim odcinku, nie zainteresowała naszego bohatera. Podjął więc trudną, ale uczciwą decyzję o przerwaniu z nimi znajomości. Te historie nie będą więc kontynuowane - portal cytuje rzecznika TVP. Tego, czy na tym zakończy się udział Waldemara w programie, dowiecie się Państwo w kolejnych odcinkach 6 edycji "Rolnik szuka żony".

Wygląda więc na to, że dalsze losy Waldemara w "Rolnik szuka żony" nie są jeszcze przesądzone. Chcielibyście zobaczyć rolnika w kolejnych odcinkach programu? 

Jakiś czas temu Marta Manowska w rozmowie z Party.pl zdradziła, że szósta edycja "Rolnika" będzie wyjątkowo kontrowersyjna- czyżby miała na myśli to, co wydarzyło się lub wydarzy z udziałem Waldemara?

Zobacz także: 6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie kontrowersyjna jak nigdy wcześniej! Marta Manowska zdradza nam szczegóły

Waldemar jednak nie zniknie z programu "Rolnik szuka żony"?

Waldemar z

Rolnik nie zaprosił żadnej kandydatki do swojego domu.

Waldemar z

Zobacz także
Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"

Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" to totalny hit! Ile osób ogląda program TVP?

Waldemar Rolnik szuka żony

Waldemar nie zaprosił żadnej z uczestniczek na wieś! Co jeszcze działo się w "Rolnik szuka żony"?

 

Marta Manowska w żółtej sukience
AKPA
Newsy
Marta Manowska zdradza, czy uczestniczki "Rolnik szuka żony" przyszły dla sławy?
Marta Manowska zdradza, czy uczestniczki "Rolnik szuka żony" przyszły dla sławy?

Marta Manowska pracuje nad kolejnym sezonem " Rolnik szuka żony ", który zobaczymy już we wrześniu. Prowadząca jest już po tzw. "czytaniu listów" od kandydatek na rolniczki. Party.pl zapytało, czy w nowym sezonie jest dużo uczestniczek, które liczą na sławę dzięki programowi. Marta Manowska szczerze przyznała, jak jest naprawdę i czy takie kandydatki są odrzucane już na samym początku. Wspomniała też poprzednie edycje i zdradziła, czy już zdarzały się takie sytuacje. Obejrzyjcie koniecznie wideo! Zobacz także :  Marta Manowska zdradza szczegóły nowej edycji "Rolnik szuka żony". Są już pierwsze zauroczenia!   Marta Manowska zdradza już pierwsze szczegóły z nowej edycji "Rolnik szuka żony"  

Paulina Rykała z chłopakiem. Kim jest?
TV-Show
Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała więcej zdjęć z nowym chłopakiem! To musi być miłość!
Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała więcej zdjęć z nowym chłopakiem! To musi być miłość!

W weekend Paulina Rykała, uczestniczka poprzedniej edycji programu"Rolnik szuka żony", zaskoczyła wszystkich i pokazała zdjęcie z partnerem! Kobieta nie zdradziła jego imienia, jednak wiadomo, że musi to być poważna relacja, skoro wybrali się razem na wakacje. Teraz Paulina wrzuciła jeszcze więcej zdjęć z rajskiego urlopu. Zobaczcie sami! Zobacz także:   Paulina Rykała wciąż rozpamiętuje porażkę w "Rolniku"? Dodała intrygujący wpis

Wioletta- kandydatka Waldemara z "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy
Waldemar odrzucił kandydatkę, która pomyliła go z Jakubem. Zachowanie Wioletty rozbawiło internautów: "Rozwaliła system"
Waldemar odrzucił kandydatkę, która pomyliła go z Jakubem. Zachowanie Wioletty rozbawiło internautów: "Rozwaliła system"

Kolejny odcinek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" już za nami! W ostatniej odsłonie show rolnicy zdecydowali kogo zaproszą do swoich domów. Niestety, ten etap show nie dla wszystkich był szczęśliwy. Wydaje się, że najwięcej emocji przyniósł wątek Waldemara, który w finale odcinka zaskoczył wszystkich i... nie zaprosił żadnej kandydatki do dalszego etapu programu! Zanim jednak do tego doszło, Waldemar musiał kilka razy tłumaczyć jednej z kobiet, że nie jest nią zainteresowany. Wioletta, dopiero po interwencji Marty Manowskiej zrozumiała, że Waldemar odrzucił jej względy. Jak całą sytuację skomentowali internauci? Wioletta zaskoczona decyzją Waldemara W poprzednim odcinku programu TVP Wioletta przed kamerami przyznała, że podczas pisania listów pomyliła rolników i źle zaadresowała swój list. Okazało się wówczas, że dopiero po przyjeździe na plan "Rolnika" Wioletta zauważyła, że chciała napisać do Jakuba, a trafiła do grona kandydatek Waldemara.  W telewizji była ich prezentacja, no i mi się właśnie ten Waldemar, znaczy Jakub co myślałam, że to jest Waldemar spodobał. Dopiero tutaj, po przyjeździe coś się nie zgadzało, po prostu pomyliłam imiona. Powinnam do Jakuba, a napisałam do Waldemara- mówiła wówczas Wioletta.  Co ciekawe, Wioletta uznała, że nie powie Waldemarowi o swojej wpadce, żeby nie robić mu przykrości. To jednak nie koniec! Kobieta zapewniała rolnika, że napisała do niego ponieważ bardzo się jej spodobał. Później Wioletta uznała, że jej pomyłka to znak... Może to przeznaczenie? Jakiś znak, że się pomyliłam?- zastanawiała się Wioletta.  Niestety, w trzecim odcinki Waldemar przyznał, że nie jest zainteresowany Wiolettą. Do następnego etapu zaprosił dwie kandydatki, a pożegnał się z Anetą,...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner