Patryk Vega
East News

Patryk Vega pokazał naprawdę mocny fragment "Polityki"! Przed premierą zrobi się o nim jeszcze głośniej

Patryk Vega
East News

4 września swoją premierę będzie miał najnowszy film Patryka Vegi „ Polityka”. Jeszcze zanim powstał, już związane z nim były niemałe kontrowersje i posypały się pozwy, między innymi od Bartłomieja Misiewicza, który zażądał usunięcia swojej postaci i milionowego odszkodowania. Teraz pojawił się kolejny fragment zapowiadający film, w którym zobaczymy głośny wypadek kolumny rządowej z byłą premier Beatą Szydło. Zobaczcie, jak to będzie wyglądało na ekranie...

Tajemniczy wypadek premier w filmie Patryka Vegi - "Polityka"

W rolę premier wcieliła się Ewa Kasprzyk. Aktorka dzięki charakteryzacji i stylizacji wygląda niemal jak Beata Szydło. W zapowiedzi widzimy aktorkę w rządowej limuzynie podczas rozmowy przez telefon. Po chwili następuje zderzenie, a ochrona natychmiast wyprowadza premier z samochodu. Ta krzyczy: O Boże, co się stało? Ale tam człowiek jest, tam człowiek jest - dodaje podniesionym głosem, wskazując na przewrócone auto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Ta scena przypomina głośne wydarzenie z 2017, kiedy premier Beata Szydło faktycznie miała wypadek w Oświęcimiu, który do tej pory nie został wyjaśniony. O spowodowanie kolizji został wtedy oskarżony młody kierowca, a prosta sprawa kolizji okazała się bardzo tajemnicza, bo nikt nie był w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, czy kolumna rządowa poruszała się z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi. Teraz będziemy mieli okazję zobaczyć scenę inspirowaną tamtymi wydarzeniami w filmie "Polityka" Vegi już od 4 września. 

Zobaczcie, jak reżyser zapowiada swój film!

 

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu "Polityka" Patryka Vegi. Ewa Kasprzyk w roli premier

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu "Polityka" Patryka Vegi
YouTube

Minister obrony narodowej w filmie "Polityka" 

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu "Polityka" Patryka Vegi
YouTube

 

Więcej na temat Patryk Vega Beata Szydło
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05