Patryk Vega schudł
Instagram

Misiewicz chce miliona złotych od Vegi! Reżyser odpowiada i zdradza datę premiery filmu "Polityka"!

Patryk Vega schudł
Instagram

Patryk Vega zdradził datę premiery swojego najnowszego filmu! Reżyser już od kilku tygodni pokazuje w w sieci fragmenty "Polityki", która jeszcze nie weszła do kin, a już wzbudza ogromne emocje wśród polskich polityków. Ostatnio do filmu odniosła się m.in. Krytyna Pawłowicz.

Kolejny reżyser po panach Sekielskich, tym razem Patryk VEGA od "mocnych" filmów obyczajowych, za pośrednictwem Onetu już STRASZY, że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film = SWOJĄ "prawdę o politykach". Byśmy widzieli na kogo głosować, a na kogo nie. Film ma "ustawić" wynik wyborów- pisała Krystyna Pawłowicz. 

Ostatnio "Super Express" donosił, że opublikowane fragmenty filmu nie spodobały się również byłemu rzecznikowi MON i bliskiemu współpracownikowi Antoniego Macierewicza. Jak informował dziennik, Bartłomiej Misiewicz był oburzony  mocnymi scenami z udziałem Antoniego Królikowskiego!

Patryk Vega odpowiada Misiewiczowi

"Super Express" kilka dni temu doniósł, że Bartłomiej Misiewicz pozwał Patryka Vegę! Za co? 

Zgłosił się do mnie pan Bartłomiej Misiewicz z problemem filmu Patryka Vegi. Analizuję materiał i będziemy rozważać kroki prawne. Chodzi m.in. o kontrowersyjne obyczajowe sceny z filmu, wręczanie łapówek, czy wciąganie narkotyków – w rozmowie z dziennikiem przyznał mec. Zbigniew Kruger.

Jak ustalił Onet, Bartłomiej Misiewicz złożył pozew cywilny przeciw reżyserowi już dziś rano. Były rzecznik MON domaga się wstrzymania premiery i dystrybucji filmu, przeprosin na plakatach i w prasie oraz usunięcia scen, które godzą w jego wizerunek. Co więcej - żąda również zadośćuczynienia od Vegi i dystrybutora filmu w kwocie miliona złotych. 

Żadna wolność artystyczna i żadna wolność wypowiedzi nie może chronić przed kłamstwami i pomówieniami - dodał Kruger.

Reżyser postanowił odpowiedzieć na medialne doniesienia dotyczące planów Bartłomieja Misiewicza. Patryk Vega nagrał film w którym zapewnia, że premiera jego najnowszego filmu odbędzie się 6 września i stanie się to nawet wtedy, kiedy politycy zablokują premierę w polskich kinach!

Misiu! Dla ciebie i wszystkich, którzy chcą blokować mój film, mam wiadomość. Premiera filmu „Polityka” tak czy inaczej nastąpi 6 września. Jeśli nie w polskich kinach, to w Chinach. Dlatego, że film zostanie wówczas wrzucony na chińskie serwery. Musisz zatem zrozumieć, że próbując blokować mój film tylko napędzasz mu oglądalność i w rezultacie zobaczy go jeszcze więcej ludzi. Podobno w Polsce mamy wolność słowa i demokrację, więc wszystkim, którzy dalej chcieliby mnie cenzurować, dedykuję ten film- powiedział Patryk Vega.

Po krótkim oświadczeniu Patryk Vega pokazał kolejny, bardzo mocny fragment filmu z udziałem Antoniego Królikowskiego! 

Kogo jeszcze zobaczymy w filmie "Polityka" Patryka Vegi?

W filmie Patryka Vegi pojawi się plejada gwiazd. Postać inspirowaną Jarosławem Kaczyńskim zagra Andrzej Grabowski, zaś Krystyną Pawłowicz - Iwona Bielska. Mateusza Morawieckiego zagra Kamil Bosak, zaś Tadeusza Rydzyka - Zbigniew Zamachowski. W filmie mają pojawić się również Magda Cielecka, Maciej Stuhr i Ewa Kasprzyk. Czekacie? 

Zobaczcie nagranie reżysera i najnowszy fragment "Polityki"! Wybierzecie się do kina? 

Patryk Vega zapowiedział premierę swojego najnowszego filmu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vega odpowiada Misiewiczowi. #politykapatrykvega #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Wybierzecie się na film "Polityka"?

Antoni Królikowski na planie filmu Patryka Vegi
Instagram

 

Więcej na temat Patryk Vega
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56