Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał w "Ameryka Express"
Instagram

W "Ameryce Express" walka o półfinał! Przed uczestnikami jeden z najtrudniejszych wyścigów

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał w "Ameryka Express"
Instagram

Program "Ameryka Express" wchodzi w decydującą fazę. W dzisiejszym odcinku uczestnicy w niezwykle trudnym wyścigu powalczą o półfinał! Ostatnia para, która zamelduje się na mecie, odpadnie z programu. Co widzowie zobaczą już w dzisiejszym odcinku "Ameryka Express"? Zobaczcie! 

Zobacz także: Daria Ładocha o Agnieszce Woźniak-Starak: "Strasznie stresuję się porównaniami..."

Uczestnicy walczą o półfinał w programie "Ameryka Express"! 

W programie pozostało już tylko pięć par: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Paweł Deląg i Dariusz Lipka, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał oraz bracia Collins. To właśnie te pary stoczą w 11. odcinku show walkę o półfinał! 

W dzisiejszym odcinku programu prowadząca Daria Ładocha zada uczestnikom trudne pytanie: kto z pary ich zdaniem sprawniej wykonuje zadania, a kto zaś nie ma problemu ze znalezieniem transportu czy noclegu. Odpowiedź na nie okaże się kluczowa, bowiem uczestnicy o półfinał będą walczyć osobno! Osoba z pary, która dobrze czuje się w wykonywaniu misji będzie musiała ścigać się samotnie, natomiast mistrzowie łapania autostopu będą musieli wykonywać zadania, które będą miały ogromny wpływ na losy ich partnerów.

Pierwsze zadanie w dzisiejszym odcinku programu będzie polegać na zaprezentowaniu swojego talentu kolumbijskiej publiczności. Osoba, która je wygra, uzyska kluczową podpowiedź dla swojego współtowarzysza podróży, który dowie się, gdzie znajduje się meta. Pozostali uczestnicy będą niestety musieli dalej czekać na instrukcje.

Następnego dnia uczestnicy ścigający się będą dostawali informacje dotyczące rozpoczęcia wyścigu. O tym kto wystartuje jako pierwszy również powalczą ich partnerzy. Osoby, które przegrały konkurencje niestety narażą swoich partnerów na konieczność dwukrotnej zmiany transportu!

Zobacz także: Daria Ładocha zdradza, kiedy zorientowała się, że Odeta Moro jest agentem! Wszystko przez... kamizelkę!

W końcu, kiedy już wszystkim autostopowiczom uda się ustalić, gdzie jest meta, przyjdzie im zmierzyć się kolejnym wyzwaniem - odnalezieniem swoich partnerów na terenie miasta. Para, która jako ostatnia dotrze razem do mety, odpadnie z programu tuż przed półfinałem! 

Wygląda na to, że szykują się ogromne emocje! Za kogo trzymacie kciuki? 

Dariusz Lipka i Paweł Deląg w programie Ameryka Express
x-news

W programie świetnie radzi sobie między innymi Karolina Pisarek z koleżanką Martą Gajewską-Komorowską!

Karolina Pisarek w sukience w kwiaty

 

Więcej na temat Azja Express
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48