Viki gabor w kurtce w pepitkę Viki gabor w kurtce w pepitkę Viki gabor na spacerze Viki gabor na spacerze Viki Gabor w żółtym garniturze
Viki Gabor

Viki Gabor to zdecydowanie jedno z największych odkryć muzycznych ostatniego roku. Młoda i niezwykle utalentowana gwiazda zajęła drugie miejsce w programie "The Voice Kids", a potem sięgnęła po zwycięstwo w "Eurowizji Junior 2019". Co więcej młoda artystka jest ceniona nie tylko za swój talent, ale też styl. 

Viki Gabor uwielbia oversizowe ubrania. Na scenie uwielbia garnitury i mocne kolory, a ja się prezentuje w codziennym zestawie? Zobaczcie...

1/5
Viki gabor w kurtce w pepitkę

Viki Gabor ma zaledwie 12 lat, a już cieszy się ogromną popularnością i ma mnóstwo fanów. Jej kariera muzyczna zaczęła się dosyć przypadkowo, ale dziewczyna już wie, że to jest to, co chciałaby w życiu robić:

Nigdy nie myślałam o żadnym innym zawodzie niż wokalistka. Potrafię sobie wyobrazić siebie tylko na scenie i mam nadzieję, że to się nie zmieni – mówi Viki Gabor w rozmowie z "Party".

Wokalistka została niedawno przyłapana przez paparazzi, kiedy wychodziła z wywiadu. Zobaczcie, jaką kurtkę wybrała!

2/5
Viki gabor w kurtce w pepitkę

Viki Gabor po opuszczeniu studia chętnie pozowała do zdjęć z fanami, a dla fotoreporterów przesłała serce. Widać, że wokalistka jest bardzo sympatyczną osobą. Na uwagę zasługuje nie tylko jej zachowanie, ale też stylizacje. Tym razem młoda gwiazdka zdecydowała się na ciepłą kurtkę w brązową pepitkę. Do tego założyła czapkę i brązowy szalik. Ten model kurtki to prawdziwy hit.

 

3/5
Viki gabor na spacerze

Gwiazda na spacer wybrała bardzo modne w tym sezonie slouchy jeans. Ten model spodni z wysokim stanem i szerokimi nogawkami  jest bardzo popularny wśród nastolatek. Aby wyglądać w nich dobrze trzeba mieć idealnie szczupłą figurę, a taką zdecydowanie ma Viki Gabor.

4/5
Viki gabor na spacerze

Luźny, niezobowiązujący styl 12-latki podoba się jej fanom. Viki Gabor otrzymuje mnóstwo komplementów pod swoimi zdjęciami na Instagramie. Wygląda na to, że gwiazda nie będzie miała takiego problemu jak Roksana Węgiel, która często była oskarżana za zbyt odważne stylizacje

5/5
Viki Gabor w żółtym garniturze
East News

Z kolei na scenie i podczas wywiadów Viki Gabor bardzo często pojawia się w marynarkach i garniturach. Który look artystki wolicie: codzienny czy sceniczny?

 

 

Więcej na temat Wiktoria Viki Gabor