Viki Gabor zagra z międzynarodową gwiazdą

Eurowizja Junior to nie wszystko. Viki Gabor zagra koncerty z międzynarodową gwiazdą!

Viki Gabor zagra z międzynarodową gwiazdą

Viki Gabor idzie jak burza! W listopadzie zobaczymy ją na Eurowizji Junior 2019 jako polską reprezentantkę, ale wcześniej 12-letnia wokalistka ruszy w trasę koncertową jako support międzynarodowej gwiazdy - zespołu Bars&Melody, który ma rzesze fanów w Polsce. 

Viki Gabor rusza w trasę koncertową

Przed Wiktorią Gabor naprawdę pracowity czas. Jeszcze na przełomie października i listopada pojawi się na koncertach Bars&Melody w Wielkiej Brytanii. Młoda piosenkarka jest przeszczęśliwa:

Słyszeliście, że Bars&Melody ruszają w nową trasę koncertową #lighthousetour? Właśnie dowiedziałam się, że wystąpię gościnnie jako support na ich koncertach w UK - napisała na Instagramie. 

Dla Viki będzie to świetna okazja do promocji przed Eurowizją Junior 2019! W końcu Bars&Melody ma na swoim Instagramie ponad 1,4 mln fanów! 

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019

Wiktoria będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Eurowizji Junior 2019 już 24 listopada w Gliwicach. O zwycięstwo będzie konkurować z 18 innymi artystami z całej Europy. Już teraz jednak mówi się, że jej utwór "Superhero" ma ogromne szanse na zwycięstwo - tak też wynika ze wszelkich notowań bukmacherów i głosowań na stronach poświęconych konkursowi. Drugie z rzędu zwycięstwo Polski na Eurowizji Junior byłoby niebywałym wydarzeniem. 

Eurowizję Junior 2019 będzie można oglądać na kanałach TVP. Konkurs poprowadzą Roksana Węgiel (zwyciężczyni z ubiegłego roku), Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora. 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na Eurowizję Junior 2019! Co o niej myśli?

Viki Gabor wystąpi jako support na trasie koncertowej Bars&Melody. To dla 12-latki wielkie wyróżnienie.  

Viki Gabor wystąpi jako support międzynarodowej gwiazdy

Viki Gabor wspierana jest m.in. przez Roksanę Węgiel, zwyciężczynię sprzed roku. Czy powtórzy jej sukces?

Roksana Węgiel o Wiktorii Gabor
EastNews

Zobacz teledysk Viki do jej eurowizyjnej piosenki!

 

Więcej na temat Eurowizja Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04