Roksana Węgiel i Viki Gabor
Instagram/EastNews

TYLKO U NAS: Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na Eurowizję Junior 2019! Co o niej myśli?

Roksana Węgiel i Viki Gabor
Instagram/EastNews

Polskę na Eurowizji Junior 2019 będzie reprezentować Wiktoria Viki Gabor! 12-letnia wokalistka uzyskała najwięcej głosów od jurorów i widzów podczas finałowego odcinka "Szansy na sukces", podczas którego wybierano polskiego reprezentanta. Artystka, już podczas konkursu 24 listopada w Gliwicach, zaśpiewa utwór "Superhero". Co o tym wyborze sądzi Roksana Węgiel, wielka zwyciężczyni z zeszłego roku? Zobaczcie! 

Roksana Węgiel szczerze o Viki Gabor

To dzięki Roksanie Węgiel Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Polsce. Rok temu 13-letnia wówczas wokalistka porwała Europę hitem "Anyone I Want To Be". W ciągu kilkunastu miesięcy stała się jedną z największych i najbardziej lubianych gwiazd w Polsce! Nic więc dziwnego, że to właśnie ona, w towarzystwie Idy Nowakowskiej i Aleksandra Sikory, poprowadzi Eurowizję Junior 2019. Co więcej - zaśpiewa na niej eurowizyjny singiel. 

My postanowiliśmy zapytać Roksanę, co sądzi o wyborze Wiktorii na Eurowizję Junior 2019. Zobaczcie, co nam powiedziała:

Przede wszystkim bardzo się cieszę, uważam, że piosenka jest świetna. Trzymam mocno kciuki, tym bardziej, że się znamy - mówi Party.pl Roksana.

Na pewno Roksana przekaże Wiktorii kilka cennych wskazówek. Czy wszystko wskazuje na to, że Polska i tym razem wygra Eurowizję Junior 2019? Czekamy! 

Kim jest Viki Gabor?

Wiktoria Gabor ma 12 lat, a widzowie poznali ją jakiś czas temu w "The Voice Kids" (w drugiej edycji zajęła drugie miejsce). Podczas castingu zachwyciła wszystkich jurorów wykonaniem utwory Katy Perry „Roar”. Trafiła do drużyny Tomsona i Barona. Viki urodziła się w Niemczech, wychowała w Anglii, a dopiero od niedawna mieszka w Polsce. Dzięki temu świetnie zna język angielski. Jaka sama przyznała, najbardziej stresuje się samym występ na żywo, choć w trakcie stres mija i gwiazda daje z siebie wszystko. Oby też tak było podczas tego najważniejszego w jej życiu - na Eurowizji Junior 2019!

Polskę na Eurowizji Junior 2019 będzie reprezentować Viki Gabor! 

Viki Gabor jedzie na Eurowizję Junior 2019
Jan Bogacz TVP

Oto jej eurowizyjna propozycja - piosenka "Superhero"

Roksana Węgiel wygrała rok temu. Teraz mocno trzyma kciuki za Viki Gabor! 

Roksana Węgiel w Sopocie
Instagram

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55