Leszek M jak miłość
Instagram

Uwielbiany przez widzów bohater zniknie z "M jak miłość"! Jak zakończy się jego wątek?

Leszek M jak miłość
Instagram

Serialowy Leszek już wkrótce zniknie z "M jak miłość"! Czy w związku z tym Sławek Uniatowski na zawsze żegna się ze swoją rolą w hicie TVP?

Rok temu okazało się, że do obsady "M jak miłość" dołączy bardzo popularny wokalista. Sławek Uniatowski wcielił się w przystojnego milionera Leszka, który wpadł w oko Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Parę połączył gorący romans, jednak kiedy w ich życiu pojawiła się była partnerka Leszka i ogłosiła, że jest z nim w ciąży, wszystko zaczęło się psuć.

W jednym z ostatnich odcinków serialu doszło do prawdziwego dramatu - Nina poroniła. I chociaż Leszek załamał się po stracie dziecka, to wciąż walczył, żeby utrzymać swój związek z Joasią. Chodakowska zdecydowała jednak zakończyć znajomość z milionerem. 

Co dalej z Leszkiem w "M jak miłość"?

Według doniesień portalu superseriale.se.pl, już wkrótce Telewizyjna Dwójka wyemituje odcinek, w którym Leszek zdecyduje się wyjechać z Polski. Milioner podejmie taką decyzję po tym, jak na jaw wyjdą oszustwa finansowe jego ojca. A na dodatek Leszek będzie przekonany, że po rozstaniu Joasia znalazła już szczęście u boku Michała (Paweł Deląg).

Czy wyjazd Leszka do Ameryki oznacza, że Sławek Uniatowski żegna się z "M jak miłość"? Według informacji portalu wokalista rzeczywiście zniknie z serialu, ale niewykluczone, że jeszcze kiedyś zobaczymy go w "M jak miłość"!

(...) produkcja zostawia mu otwartą furtkę i niewykluczone, że Uniatowski kiedyś wróci- informuje "Super Express".

Żałujecie, że serialowy Leszek już wkrótce zniknie z "M jak miłość"? Myślicie, że kiedyś wróci i znów spróbuje odzyskać Joasię?

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"?! Gwiazda dosadnie odpowiedziała hejterom!

Serialowy Leszek wkrótce ucieknie z Polski.

Leszek Krajewski M jak miłość
Instagram

Czy kiedyś wróci?

Asia i Leszek M jak miłość
Facebook

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23