Urszula Chincz zastąpi Małgorzatę Rozenek

Urszula Chincz zagrozi pozycji Małgorzaty Rozenek w TVN? Dostała kolejny program

Urszula Chincz zastąpi Małgorzatę Rozenek

Urszula Chincz wyrasta na coraz większą gwiazdą TVN! Jak podaje "Fakt" prezenterka poprowadzi nowe show „Misja Ratunkowa”, który w swojej formule ma przypominać show Małgorzaty Rozenek - "Perfekcyjna Pani Domu”. Czy to oznacza, że Chincz może wkrótce przyćmić jedną z największych gwiazd TVN?

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

 

Chincz czy Rozenek?

Dziennik powołuje się również na badania, które miały wykazać, że Chincz cieszy się wielką sympatią widzów. Dlatego też otrzymała kolejny program w TVN Style:

Badania pokazały, że widzowie lubią oglądać na ekranie Ulę, dlatego na wiosnę ruszy jej kolejne show. W „Misji ratunkowej” Ula będzie pomagać bohaterkom sprzątać ich mieszkania. Pokaże też triki, jak robić to szybciej i skuteczniej, a także zdradzi sposoby na udekorowanie i zmianę wnętrz - czytamy. 

Warto jednak przypomnieć, że wiosną na głównej antenie TVN zobaczymy show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana „Iron Majdan”, które jest jednym z najdroższych w polskiej telewizji. Pozycja gwiazdy wydaje się być więc niezagrożona.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek oburzona na danie w restauracji! Ale spokojnie :) To tylko spot Szlachetnej Paczki. Musicie go zobaczyć

 

Urszula Chincz poprowadzi nowy program.

Ula Chincz na premierze kolekcji Kazar wiosna-lato 2017
Akpa

 

Wiosną na antenie TVN zadebiutuje również nowy program Małgorzaty Rozenek! 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wylatują kręcić wspólny program

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29