Weronika Rosati w czarnej bluzce , portret Weronika Rosati siedzi w białej bluzce i czarnych kozakach Weronika Rosati uśmiechnięta, w różowej sukience Weronika Rosati pozuje uśmiechnieta z Mariuszem Max Kolonko
EAST NEWS (4)
1/13
EAST NEWS (4)

Weronika Rosati kończy dziś 32 lata! Ciekawe, czy robi dziś bilans mijającego roku... Był dla niej szczególny, bo zakończył się jej dwuletni związek z Piotrem Adamczykiem. Postanowiliśmy się przyjrzeć, jak Weronika zmieniała przez ostatnie lata. Pamiętacie, kiedy debiutowała na ekranie? Jak wyglądała, gdy spotykała się z Mariuszem Maksem Kolonko (to był chyba jej najbardziej medialny związek).

Zobaczcie naszą galerię!

2/13
Weronika Rosati w czarnej bluzce , portret

Dzieciństwo Weronika Rosati spędziła głównie w USA i Szwajcarii. Po powrocie do Polski uczyła się tańca w teatrze Buffo, który święcił wtedy triumfy dzięki słynnemu musicalowi "Metro".  Jako aktorka zadebiutowała w 2002 roku - wystąpiła w serialu "Klasa na obcasach". Wtedy już wiedziała, że chce zostać aktorką - zaczęła się uczyć w prywatnej Policealnej Szkole Aktorskiej u jednego z najsłynniejszych aktorskich małżeństw - Haliny i Janusza Machulskich.

 

Zobacz, jak wyglądała Weronika Rosati w dzieciństwie:

Na Dzień Dziecka: Największe POLSKIE gwiazdy w dzieciństwie

 

 

3/13
Weronika Rosati siedzi w białej bluzce i czarnych kozakach

19-letnia Weronika Rosati grała już w dwóch popularnych serialach "Samo życie" i "M jak miłość". W jednym spędziła 8 lat, w drugim - 3.

4/13
Weronika Rosati uśmiechnięta, w różowej sukience
5/13
Weronika Rosati pozuje uśmiechnieta z Mariuszem Max Kolonko

O tym związku mówili wszyscy! W 2004 r. 20-letnia Weronika Rosati zaczęła się spotykać z 39-letnim dziennikarzem Mariuszem Maksem Kolonko. W wywiadzie dla "Gali" Kolonko mówił:

Weronika świetnie tańczy. To w związkach ważne. Poczucie rytmu, bo rytm i muzyka są w każdym. Myślę, że w życiu tak naprawdę jesteśmy nutami. Ja czasy zabaw i szaleństw na parkietach mam już za sobą. Więc czasem, jak pomylę kroki, łapię Weronikę wpół, podnoszę jak piórko i znów się wszystko wyrównuje.

 

W 2006 roku para rozstała się.

 

Zobacz także:

Mariusz Max Kolonko WRACA do TVP? Wszystko za sprawą... Pawła Kukiza

 

6/13
Weronika Rosati uśmiechnieta, pozuje na tle drzew

W 2006 roku Weronika Rosati przez kilka miesięcy spotykała się z raperem Tede. Związek długo nie przetrwał, a co gorsza raper nie omieszkał potem opowiadać szczegółów z ich życia... Aktorka zachowała klasę i nie komentowała jego wypowiedzi.

7/13
Weronika Rosati z rodzicami, pozują do zdjęcia

Weronika Rosati nieraz musiała się zmagać z zarzutami, że swoją karierę zawdzięcza słynnym rodzicom - jej mama Teresa Rosati to jedna z najbardziej znanych polskich projektantek, a ojciec  - Dariusz Rosati - przez lata był czołową postacią polskiej polityki. Weronika zawsze podkreślała, że na wsparcie rodziców może liczyć - ale dlatego, że ją kochają, a nie zajmują się szukaniem pracy dla niej.

 

Zobacz także:

Weronika Rosati najpierw zagłosowała, a potem pokazała selfie z...

 

8/13
Weronika Rosati uśmiechnieta, pozuje we wnętrzu

Weronika Rosati zawsze była piękną kobietą, ale naszym zdaniem wiek zdecydowanie jej... służy! Czyż nie wygląda teraz lepiej niż siedem lat temu?

9/13
Weronika Rosati w białej marynarce z torebką w ręku

W 2012 miesięcznik "Forbes" umieścił Weronikę Rosati na 84. miejscu listy „100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu”. Reklamodawcy wycenili wtedy  jej wartość rynkową na 313 000 złotych.

10/13
Weronika Rosati idzie po czerwonym dywanie z Maciejem Stuhrem

W 2013 roku Weronika Rosati została nominowana została przez Polską Akademię Filmową do Orła w kategorii "Najlepsza główna rola kobieca" za rolę w filmie "Obława". Zagrała w nim z  Macieje Stuhrem.

11/13
Weronika Rosati z mama Teresa Rosati, pozują ubrane na czarno
12/13
Weronika Rosati pozuje razem z Piotrem Adamczykiem

Przez dwa lata Weronika Rosati spotykała się z Piotrem Adamczykiem. Para unikała wspólnych wyjść, wywiadów na swój temat. Ich związek przeszedł poważna próbę, gdy para uległa wypadkowi samochodowemu. Dla Weroniki skończył się on operacjami nogi i długą rehabilitacją.

 

Zobacz także:

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się w zgodzie?

13/13
Weronika Rosati ubrana na czarno, pozuje na tle budynku i drzew

Weronika Rosati dostała dziś mnóstwo życzeń od przyjaciół na Facebooku. Aktorka ma więc na koncie świetne role, kochającą rodzinę, wiernych przyjaciół. Brakuje tylko tego jedynego u boku... Życzymy jej więc urodzinowo dużo szczęścia - również w miłości!