Marta Manowska
Facebook

Uczestnik "Rolnik szuka żony" przeżył dramat. W pożarze stracił dorobek życia!

Marta Manowska
Facebook

Jeden z uczestników 4. edycji programu „Rolnik szuka żony” przeżył prawdziwy dramat. W gospodarstwie Adama Broja wybuchł pożar, w którym gospodarz stracił niemal cały swój dobytek. Ogień pojawił się w budynkach gospodarczych, stodole i domu rolnika. Pożar w Chróścinie Opolskiej strawił większość majątku Adama Broja.

Dramatyczny pożar w Chróścinie Opolskiej 

Fani programu „Rolnik szuka żony” doskonale pamiętają uczestnika czwartej edycji, Adama Broja. Rolnik z województwa opolskiego był jednym z kandydatów poszukujących swojej drugiej połówki. Niestety nie otrzymał wystarczającej liczby listów, aby znaleźć się w programie. Teraz znów cała polska usłyszała o rolniku, ale niestety w dramatycznych okolicznościach. 12 lipca w jego gospodarstwie wybuchł pożar, który szybko zajął całe gospodarstwo.

Jak informuje portal prostozopolskiego.pl zgłoszenie o pożarze trafiło do służb przed 8.00. Do akcji ratowniczej zostało zaangażowanych aż 12 zastępów straży pożarnej. Niestety nie udało się uratować wszystkich zwierząt. Straty finansowe po pożarze są ogromne!

Zobacz takżeMałgorzata wciąż cierpi po rozstaniu z Janem? Jej nowy wpis na Instagramie jest bardzo niepokojący

 

Adam Broj stracił niemal cały dobytek.

Adam Broj Rolnik szuka żony 4
fot. screen TVP 1

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59