Karolina Gilon od lat jest związana z Polsatem. Do tej pory widzowie oglądali ją w "Love Island" i "Ninja Warrior". Czy tym razem pojawi się także w "Tańcu z Gwiazdami"? Porozmawialiśmy z nią na temat tanecznego show Polsatu. Zdradziła, kogo chciałaby zobaczyć na parkiecie.

Reklama

Karolina Gilon zdradza, kogo chciałaby zobaczyć w "Tańcu z Gwiazdami"

Niedawno media obiegła informacja, że jesienią nie zobaczymy kolejnego sezonu "Love Island". Jednak jedno jest pewne: "Taniec z Gwiazdami" ponownie powróci na ekrany telewizorów! Zapowiada się naprawdę gorąca edycja, a w kuluarach mówi się, że to jedyna okazja, aby wystąpić mogła Karolina Gilon. Wcześniej, miłosne show uniemożliwiało jej dołączenie do tanecznej ekipy. Czy faktycznie jest coś na rzeczy?

Karolina Gilon nie komentuje plotek na temat swojego udziału, ale doskonale wie, kogo chciałaby zobaczyć na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami":

Chciałabym zobaczyć, jak tańczy Krzysiek Ibisz(...) Ten Dowbor mógł jeszcze nie odchodzić tylko iść do tańca(...) Tańczyć każdy może
- wyznała Gilon.

Zobaczcie naszą rozmowę z Karoliną Gilon.

Reklama

Zobacz także: Karolina Gilon o udziale Fagaty w "TzG": "Jak umie wyginać ciało, to może w "Tańcu z gwiazdami" też sobie poradzi"

Zobacz także
Karolina Gilon
@karolinagilonofficial
Reklama
Reklama
Reklama