Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Katarzyna Skrzynecka weźmie ślub z Marcinem Łopuckim
ONS
Newsy

Skrzynecka weźmie trzeci ślub? Jest komenatrz gwiazdy

Kibicujecie jej związkowi?

Katarzyna Skrzynecka przez ostatnie sześć lat bardzo mocno starała się o to, aby unieważnić swój ślub kościelny ze Zbigniewem Urbańskim. W końcu jej się to udało i jest bardzo szczęśliwa. Zobacz: Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo

Były mąż aktorki w mediach pożalił się na to, że nie rozumie decyzji sądu, o której dowiedział się z gazet. W tabloidach od razu pojawiła się także informacja, że Skrzynecka szykuje się do szybkiego ślubu z Marcinem Łopuckim, swoim aktualnym partnerem. Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Flesz" jest to nieprawda, a sama gwiazda komentuje to tak:

Oboje z Marcinem czekaliśmy na moment, kiedy będziemy mogli złożyć sobie przysięgę przed ołtarzem. Ale chcemy się przygotować do tej ceremonii. To jest zbyt ważna dla nas chwila, byśmy się spieszyli. Planujemy cieszyć się nią na spokojnie.

 Kibicujecie im?

akpa20150525_pb_mb_7513.jpg


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim
Newsy
Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?
Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim. Po tym jak jej małżeństwo ze Zbigniewem Urbańskim  zostało unieważnione, aktorka może wreszcie planować uroczystość ze swoim ukochanym. Choć para według prawa już od 7 lat jest małżeństwem, to Kasia Skrzynecka marzyła o uroczystości w kościele. Gwiazda w rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywa, że chciały zorganizować ślub za trzy lata. Gdzie miałaby się odbyć uroczystość? Chcielibyśmy, żeby się odbyła daleko, w Grecji, w małej kapliczce, w okrągłą rocznicę ślubu  - zdradziła Katarzyna Skrzynecka tabloidowi. -  W tym roku mieliśmy siódmą rocznicę ślubu cywilnego, a różne statystyki powiadają, że najwięcej zakrętów w związku bywa w siódmym roku. Jeżeli ten kryzys, siódmy rok, się przebrnie, to znaczy, że jest się na dobrej drodze na zawsze. I oby się to sprawdziło. My, na szczęście, żadnych kryzysów nie mieliśmy. Jesteśmy niekonfliktowymi ludźmi, więc całe szczęście, że na siebie trafiliśmy, żyjemy sobie spokojnie i oboje chwalimy sobie taki stan świętego spokoju. Życzymy, żeby spełniło się marzenie Katarzyny Skrzyneckiej o romantycznej uroczystości w Grecji!   Zobacz także: „Powiększyła się nam rodzina” pochwaliła się Katarzyna Skrzynecka. Zobaczcie o kogo!   Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim. Aktorka rok temu unieważniła ślub ze Zbigniewem Urbańskim.

Kasia Skrzynecka wzięła ślub z Marcinem Łopuckim?
Newsy
Kasia Skrzynecka ma na palcu dwie obrączki! Czy jest już po ślubie kościelnym?
Kasia Skrzynecka ma na palcu dwie obrączki! Czy jest już po ślubie kościelnym?

Dwa lata temu Katarzyna Skrzynecka dostała unieważnienie ślubu kościelnego ze swoim poprzednim mężem Zbigniewem Urbańskim. Od tego czasu już nie jeden raz słyszeliśmy, że gwiazda  planuje „wielkie greckie wesele” ze swoim drugim mężem Marcinem Łopuckim . Tym razem mieliby stanąć przed ołtarzem w małym greckim kościółku. Niedawno zauważyliśmy, że na ręku Kasi pojawiła się druga obrączka. Co to może oznaczać? Czyżby para była już po ślubie? Bez pośpiechu! Któregoś roku na pewno zdecydujemy się na tę uroczystość i potwierdzimy ślubem kościelnym nasze, obecnie już siedmioletnie, małżeństwo. Być może zrobimy to w okrągłą rocznicę ślubu cywilnego? Na pewno w kameralnej atmosferze: wśród najbliższych – garstki przyjaciół, dzieci i rodziny – w małym kościółku na greckiej wyspie… Ale jeszcze nie w tym roku! - mówi Kasia Skrzynecka. Ale jakim cudem Kasia Skrzynecka na palcu nosi dwie obrączki? Pierwsza, z białego złota i ozdobiona greckim meandrem, symbolem wiecznej miłości, to nasza obrączka ze ślubu cywilnego. A tę drugą, delikatniejszą, podarowaliśmy sobie w piątą rocznicę małżeństwa w naszej cichej greckiej zatoczce, nieopodal której są tylko trzy domy -  mówi Kasia Skrzynecka. Gwiazda zdradziła nam, że w tym roku też wybiera się z mężem do Grecji. W sierpniu popłyną z synem Marcina, Dawidem, i małą Alikią na Cyklady i Skiatos (zobacz:  Sposoby na aktywny wypoczynek w wakacje ).   A potem we wrześniu razem z Alikią i  pasierbicą Paulą ruszą na zachód Krety. Troszkę im zazdrościmy. Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz".   Zobacz: Jak Katarzyna Skrzynecka poświęca się dla córki? Będziecie zdziwieni!   Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córką. Kasia z mężem Marcinem Łopuckim.   Katarzyna Skrzynecka...

Urodziny córki Kasi Skrzyneckiej
ONS
Newsy
Córka Skrzyneckiej skończyła już 3 lata. Kasia pokazała zdjęcia z urodzin
Mała Alikia dostała pyszny tort

Katarzyna Skrzynecka może ten rok zaliczyć do niezwykle udanych. Zwycięstwo w pierwszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pomogło jej wrócić do łask telewidzów, a teraz kontynuuje swoją pracę w show już jako jurorka. Kasia regularnie pojawia się też w mediach, choć ostatnio przydarzyła się jej dość niefortunna sytuacja. Przypomnijmy: "Nie udzieliłam im wywiadu!" Również życie prywatne aktorki rozkwita. Katarzyna może pochwalić się piękną rodziną - partnerem Marcinem Łopuckim i ich córką Alikią . Dziewczynka obchodziła niedawno trzecie urodziny i wyprawiono z tej okazji małe przyjęcie. Skrzynecka pochwaliła się na Facebooku dwoma uroczymi zdjęciami, na których widzimy jej córkę z urodzinowym tortem. Gwiazda od lat marzyła o macierzyństwie, a teraz jako mama zdaje się być bardzo szczęśliwa. Alikia waszym zdaniem jest bardziej podobna do mamy czy taty? Zobacz: Wow! Skrzynecka dostała główną rolę w hollywoodzkim filmie   Katarzyna Skrzynecka z rodziną:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner