Party Stories
Tomek Makowiecki o dzieciach
ONS
Newsy

Makowiecki o wychowywaniu dzieci: To był hardkor

Nie mają łatwo z Reni Jusis

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki byli niegdyś jedną z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Powiększenie rodziny sprawiło jednak, że kilka lat oboje wycofali się z życia publicznego. Przypomnijmy: Reni Jusis: Mojej muzyki szybko nie usłyszycie

Powoli jednak wychodzą z cienia. Reni pojawiła się niedawno na kilku branżowych imprezach, Tomek zaś w najnowszym wywiadzie zwiastuje powrót do muzyki. Nieco zapomniany już uczestnik "Idola" przyznaje, że posiadanie rodziny i wychowywanie dzieci może być bardzo wymagające.
 

Dzieci już są na tyle ogarnięte - syn ma trzy i pół roku, mała ma dwa i pół - że jest trochę luźniej. Rzeczywiście jest taki moment, że już się mogę skoncentrować na tej płycie, skończyć ją i móc ją promować. Ostatnie trzy lata to był hardkor - zdradził Tomek Makowiecki w rozmowie z Olivierem Janiakiem.


To będzie pierwszy od sześciu lat album Tomka Makowieckiego. Premierę przewiduje się na jesień tego roku. Kupicie?

akpa20110730_country_8670.jpg

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Reni Jusis i Tomasz Makowiecki
East News
Newsy
Czy to koniec małżeństwa Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego? Nieważne, kto winny...

Małżeństwo Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego przetrwało już jeden kryzys. Teraz para się rozwodzi . Dlaczego? Wszystko wskazuje, że to koniec prawie 11-letniego małżeństwa Reni Jusis (44) i Tomasza Makowieckiego (35). Według potwierdzonych informacji pierwsza rozprawa rozwodowa zaplanowana jest na 9 maja w sądzie w Gdańsku. Pozew wniosła piosenkarka. Para przeżywała kryzys już trzy lata temu. Wtedy jednak postanowiła dać sobie drugą szansę. Jak widać, trzeciej już nie będzie.. Praca czy dom? Kiedy prawie siedem lat temu Reni i Tomek zdecydowali się na przeprowadzkę z Warszawy do Sopotu, marzyli o spokojnym życiu z dala od paparazzi i wielkomiejskiego zgiełku. Przez kilka lat po tej decyzji wydawało się, że w Trójmieście odnaleźli swoje miejsce na ziemi. „W Warszawie żyje się szybko, na dłuższą metę to może być męczące i zobowiązujące, bo trzeba nadążyć za tym tempem. Mam też wrażenie, że kontakty międzyludzkie są często powierzchowne”, mówiła Jusis za- raz po wyjeździe ze stolicy. Przez pierwsze lata wydawało się, że decyzja o zmianie adresu był trafna. Reni i Tomek w spokoju wychowywali dwoje dzieci, 9-letniego Teofila i 7-letnią Gaję, zasłynęli również z propagowania ekologicznego stylu życia. Reni wydała nawet bestsellerową książkę „Poradnik dla zielonych rodziców”, a Tomek angażował się w akcje ekologiczne (np. promujące zamianę środka lokomocji z samochodu na rower). Jusis podkreślała w wywiadach, że świadomie wyhamowała swoją karierę. Od muzyki nie odszedł za to Makowiecki. Dawał koncerty, a w 2013 roku wydał płytę „Maoizm”. Kryzys pojawił się, kiedy trzy lata później role zaczęły się odwracać. Pierwsza rysa „Okazało się, że jestem jednozadaniowa – albo płyta, albo rodzina”, zwierzała się Jusis trzy lata temu w wywiadzie dla magazynu „K Mag”, kiedy to wróciła na estradę. To...

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie
East News
Newsy
Reni Jusis rozwodzi się z Tomaszem Makowieckim? Jest komentarz!

A jednak... Reni Jusis rozwodzi się z Tomaszem Makowieckim! Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się niepokojąca informacja dotycząca pary. Pudelek.pl donosił wówczas, że Reni Jusis i Tomasz Makowiecki już kilka miesięcy temu podjęli decyzję o rozstaniu. Co więcej, według medialnych doniesień, para już od pół roku nie mieszka ze sobą. Niestety, informacje o planowanym rozwodzie artystów potwierdził rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku. Jest już wyznaczona data rozwodu. Kiedy odbędzie się sprawa rozwodowa Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego? Rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku w rozmowie z "Faktem" potwierdził, że już za kilka miesięcy odbędzie się sprawa rozwodowa Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego.  Sprawę o rozwód Renaty Makowieckiej – Jusis przeciwko Tomaszowi Makowieckiemu wyznaczono na dzień 9 maja 2019 roku- w rozmowie z dziennikiem przyznał Łukasz Zioła.    Według informacji "Faktu" pierwszy kryzys w małżeństwie Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego pojawił się już w 2016 roku, kiedy artystka wróciła do pracy i życia w show-biznesie. Wcześniej Reni Jusis skupiała się na wychowywaniu dzieci. Reni Jusis i Tomasz Makowiecki tworzyli związek przez kilkanaście lat, w sierpniu 2008 roku wzięli ślub. Niestety, dziś wiemy już, że wkrótce ich małżeństwo będzie przeszłością. Para do tej pory nie skomentowała medialnych doniesień na swój temat. Zobacz także:   Jak napisać pozew rozwodowy bez orzekania o winie Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwodzą się.

ONS
Newsy
Reni Jusis szuka nowego domu!
Mieszkanie jest za ciasne...

Dom musi być z ogrodem, żeby mógł się w nim bawić Teofil. Reni Jusis już od początku stycznia tego roku szuka nowego domu dla swojej rodziny. Mąż piosenkarki, Tomek Makowiecki , twierdzi, że najlepszą lokalizacją, będzie Żoliborz. Chcemy kupić niewielki dom na Żoliborzu. Tak, żeby chłopak mógł się wyhasać. Mamy też psa więc to najlepsze rozwiązanie. Mnie osobiście męczy mieszkanie w bloku. – opowiada nam Makowiecki. Makowiecki jest przekonany, że idealny dom uda mu się znaleźć dla siebie i rodziny jeszcze przed latem. Cała rodzina chce się wprowadzić do nowego lokum jeszcze przed jesienią, żeby móc się nacieszyć ogrodem. Jak widać para po narodzinach skupiła się całkowicie na życiu prywatnym. Zarówno Tomek i Reni od ponad dwóch lat nie nagrali żadnej nowej piosenki i wcale nie spieszą się do powrotu do show biznesu.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner