East News

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się po 11 latach od ślubu. Rozwód pary w rozmowie z "Super Expressem" potwierdził rzecznik prasowy. Gwiazdy walczyły o małżeństwo, jednak ostatecznie zdecydowały, że lepiej im będzie osobno. Dlaczego para nie chce już dłużej być ze sobą? Przeczytajcie, co więcej wiemy. 

1/3
East News

Pierwsze plotki o kryzysie w ich małżeństwie pojawiły się już w 2014 roku. Podobno Makowiecki prowadził zbyt rozrywkowy tryb życia, co nie podobało się jego 9 lat starszej żonie. Dwa lata później Jusis i Makowiecki sprzeczali się ze sobą o za szybki powrót piosenkarki do pracy z urlopu macierzyńskiego i  zbyt wielkie zainteresowanie ekologią. Niestety, gwiazdy nie pokonały kryzysów... 

Zobacz także: Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwodzą się po 11 latach od ślubu?

 

2/3
East News

Informację o rozwodzie potwierdził rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku.

– Rozprawa z dnia 9 maja 2019 r. została przeniesiona na dzień 25 kwietnia 2019 r., na której został orzeczony rozwód – powiedział "Super Expressowi" Łukasz Zioła. 

3/3
East News

Reni Jusis i Tomek Makowiecki są rodzicami 9-letniego Teofila i 7-letniej Gai. Według wcześnijeszych informacji para miała rozstać się w przyjaźni i i zadecydowała o wspólnym wychowywaniu dwójki dzieci. Żadna ze stron nie skomentowała tych informacji. 

 

Więcej na temat Reni Jusis Tomek Makowiecki