Tomasz Karolak, Viola Kołakowska Tomasz Karolak, Viola Kołakowska Tomasz Karolak, Viola Kołakowska Tomasz Karolak, Viola Kołakowska Tomasz Karolak, Viola Kołakowska
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska
1/5
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Ponad miesiąc temu Viola Kołakowska i Tomek Karolak rozstali się zaledwie rok po zaręczynach. Ich związek trwał wiele lat i był bardzo burzliwy, pełen rozstań i powrotów. Według informacji magazynu "Flesz", para rozstała się w zgodzie. Czy faktycznie? Zobacz na kolejnych stronach pierwsze zdjęcia Violi i Tomka po rozstaniu!

 

Zobacz: Viola Kołakowska i Tomasz Karolak - ślubu nie będzie! Viola ODDAŁA pierścionek Tomkowi. To koniec ich związku?

 

Przeczytaj też: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

2/5
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak wraz z dziećmi Leną i Leonem zostali przyłapani przez paparazzi na warszawskiej ulicy. Byli partnerzy wybrali się z dziećmi na obiad do popularnej restauracji.  Jakie mieli nastroje? Zobacz na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Jaki plan na życie ma Viola Kołakowska po rozstaniu z Tomaszem Karolakiem?

3/5
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Okazuje się, że Viola Kołakowska i Tomasz Karolak mieli doskonałe nastroje podczas spotkania z dziećmi. Na zdjęciach widać wyraźnie, że dobre humory im dopisywały. Zobacz więcej zdjęć Tomasz i Violi na kolejnych stronach!

 

Zobacz: Tomasz Karolak to wzorowy tata. Aktor odebrał córkę Lenkę z zajęć i zabrał ją na zakupy! ZDJĘCIA

4/5
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Być może to towarzystwo ukochanych dzieci wpłynęło pozytywnie na Tomka i Violę, a może para po prostu cały czas świetnie się dogaduje, mimo rozstania? Przypomnijmy, że Tomasz Karolak zawsze cenił w Violi fakt, że ukochana daje mu dużo wolności. Z kolei Viola Kołakowska nigdy nie ukrywała swoich uczuć do Tomka.

 

Zobacz: Viola Kołakowska zerwała zaręczyny z Tomaszem Karolakiem. Wiemy, dlaczego się rozstali!

 

Czy para wróci do siebie? Zobacz na kolejnej stronie!

5/5
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Nie da się ukryć, że w miłosnej historii Violi i Tomka były wiele wzlotów i upadków, ale bez wątpienia byli partnerzy wciąż doskonale się dogadują. Kto wie, może para jeszcze do siebie wróci? Jak myślicie?

 

Zobacz: O tej metamorfozie mówią wszyscy. Zobaczcie, jak zmieniła się z biegiem lat Viola Kołakowska