ONS

To ona zastąpi Malinowską w "Party"!

ONS

Dzisiaj opublikowaliśmy treść oświadczenia Karoliny Malinowskiej, która po czterech latach współpracy z Joanną Horodyńską w magazynie "Party" postanowiła zrezygnować. Do odejścia skłoniły ją negatywne publikacje na temat jej subiektywnych opinii w "modowym sądzie". Malinowska zapewnia, że nigdy jej celem nie było obrażanie gwiazd.

Kto zajmie miejsce Karoliny Malinowskiej? Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, do "modowego sądu" magazynu Party dołączy Ada Fijał, która w rocznym podsumowaniu Horodyńskiej i Malinowskiej została uznana za jedną z najlepiej ubranych Polek. W rozmowie z nami opowiada co nieco na temat tego jak będzie oceniać stylizacje gwiazd:

- Mam zamiar wcielić się w rolę Dobrej Wróżki. Moim celem jest skupiać się na pozytywach danej stylizacji. Jeżeli coś będzie nie do końca udanym pomysłem, postaram się to skomentować z poczuciem humoru.

Dla Ady jest to z pewnością duże wyróżnienie. Moda jest jej pasją, a trendy ma opanowane do perfekcji. Warto przypomnieć, że Fijał jest również aktorką (m.in. serial "Klan") i piosenkarką (płyta "Ninoczka" - kup). Pierwsze oceny stylizacji gwiazd w wykonaniu Joanny i Ady już w najbliższym wydaniu magazynu "Party".

Po rezygnacji Karoliny Malinowskiej zapytaliśmy dyrektor stacji Polsat Cafe, Jolantę Borowiec, jakie będą dalsze losy programu "Gwiazdy na dywaniku". Jak zdradziła w rozmowie z nami:

- Program "Gwiazdy na dywaniku" pozostaje na antenie, formuła krytyki stylu gwiazd pozostaje bez zmian. Nastąpi tylko zmiana na stanowisku prowadzących.

Czy nową prowadzącą zostanie właśnie Ada Fijał? Więcej informacji już wkrótce.chimera

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51