Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
East News
Newsy

Rodzina królewska chce uciszyć ojca Meghan Markle?! Zaskakujące doniesienia!

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle nie ma zbyt dobrych kontaktów z większością swojej rodziny. Na jej ślubie z księciem Harry'm pojawiła się tylko mama aktorki. Ojciec nie mógł dotrzeć, ponieważ - jak podano w oficjalnym komunikacie - miał poważne problemy ze zdrowiem. Thomas Markle chwilę przed ślubem przeszedł zawał. Niektórzy twierdzą, że doprowadził do tego stres spowodowany jego układami z mediami. Thomas Markle umawiał się bowiem z paparazzi na tzw. "ustawki". Oliwy do ognia dolał również przyrodni brat Meghan Markle, który napisał do księcia Harry'ego list, w którym przestrzegał go przed ślubem z Meghan!

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

 

Wpadka Meghan Markle podczas pierwszej wspólnej wizyty z królową! Jak wybrnęła? Nie uwierzycie!

Ojciec Meghan Markle ma problemy z rodziną królewską?

 

Ostatnio Thomas Markle postanowił o sobie przypomnieć. Ojciec Meghan Markle udzielił wywiadu w programie "Good Morning Britain". Podobno dostał za to aż 10 tysięcy dolarów!  Mężczyzna zdradził w nim między innymi, jak wyglądała jego pierwsza rozmowa z księciem Harry'm. Thomas Markle nie omieszkał odnieść się także do plotek na temat rzekomej ciąży Meghan Markle. Ojciec aktorki stwierdził, że co prawda nie spodziewa się ona jeszcze dziecka, ale z pewnością już zaczęła się o nie starać. Ta wylewność Thomasa Markle nie podoba się brytyjskiej rodzinie królewskiej. Podobno już teraz poczyniono kroki, aby uciszyć nieco ojca księżnej Sussex. 

 

Zobacz także: Co królowa sądzi o Meghan? Czy woli ją od Kate? Wiemy!

 

Zagraniczna prasa donosi, że rodzina królewska nie jest zadowolona z faktu, że Thomas Markle staje się celebrytą. Podobno już teraz mężczyzna umawia się na kolejne wywiady. Aby go zastopować, Pałac chce sprowadzić go do Wielkiej Brytanii. Thomas Markle miałby dostać od rodziny królewskiej posiadłość oraz "zasiłek". 

 

Myślicie, że ojciec Meghan Markle przystanie na taką propozycję?

 

POLECAMY: Dlaczego Meghan Markle zawsze nosi za duże buty? Wiemy!

 

Thomas Markle chętnie komentuje życie córki

East News

 

Meghan Markle nie ma zbyt dobrych kontaktów z rodziną

Księżna Meghan Markle
East News

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Meghan Markle na turnieju polo
East News
Newsy
Meghan Markle przyjaźni się z wielką gwiazdą! Zobaczcie te ZDJĘCIA!
East News
Newsy
Meghan i Harry z premedytacją łamią protokół?! Zobaczcie tylko na TE ZDJĘCIA!

Jak wyglądała księżna Sussex?

Mat. prasowe/East News
Newsy
"Meghan jest zastraszona!" Thomas Markle udzielił kolejnego wywiadu! To, co powiedział, przyprawia o DRESZCZE!
Wierzycie mu?

  Thomas Markle najwidoczniej polubił blask fleszy i światło kamer. Po bardzo głośnym wywiadzie dla amerykańskiej telewizji śniadaniowej, ojciec księżnej Sussex poszedł o krok dalej. Thomas Markle pojawił się przed kamerami gazety "The Sun". Ojciec Meghan Markle w bardzo szczerych słowach skomentował życie swojej córki. To, co powiedział, może go słono kosztować...   Zobacz także: Meghan Markle w ciąży? Jedno zdjęcie z podróży do Irlandii mówi wszystko!   Thomas Markle o życiu Meghan Markle: wywiad   Ojciec Meghan Markle uważa, że jego córka po ślubie z księciem Harry'm została od niego odizolowana. Podobno numer telefonu, który dostał, aby kontaktować się z Meghan, nie działa. Oprócz tego Thomas Markle nie otrzymał też żadnego adresu, pod którym mógłby wysłać list do księżnej. Jednak największe kontrowersje budzi dalsza część jego wypowiedzi. Ojciec Meghan Markle twierdzi, że została ona sterroryzowana i żyje pod ciągłą presją!   - Widziałem jej uśmiech przez lata. Znam jej uśmiech. Nie podoba mi się ten, który widzę teraz. To nawet nie jest sceniczny uśmiech - to uśmiech bólu. To mnie naprawdę martwi - zapewnia Thomas Markle w rozmowie z "The Sun".   Ojciec księżnej Sussex zapewnił także, że bardzo ją kocha i marzy o tym, aby utrzymywać z nią, jej mężem i przyszłymi dziećmi bliskie relacje. Wygląda jednak na to, że może to być trudne. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że rodzinie królewskiej wyjątkowo nie podoba się zamiłowanie Thomasa Markle do występowania przed kamerą. Podobno już teraz podjęto kroki, aby "uciszyć" nieco ojca księżnej Sussex. Thomas Markle miałby dostać od dworu dom w Wielkiej Brytanii oraz miesięczną pensję. Ciekawe, czy to zdoła powstrzymać mężczyznę przed rozpowiadaniem kolejnych rewelacji na temat Meghan Markle...    ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner