Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience
East News
Oj, powiedział chyba za dużo...
1/4
East News

 

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle nie ma zbyt dobrych stosunków ze swoją rodziną. Na jej ślubie pojawiła się tylko mama, która z radością i niemałym wzruszeniem obserwowała ten piękny moment. Niestety, ojciec Meghan Markle nie zdołał przybyć na zamek w Windsorze. Oficjalnym powodem miały być jego problemy ze zdrowiem. Wcześniej jednak Thomas Markle zrobił swojej córce świństwo. Ojciec Meghan umawiał się z paparazzi na tzw. ustawki. Z kolei jej przyrodni brat posunął się jeszcze dalej. Thomas Markle wysłał bowiem do księcia Harry'ego list, w którym ostrzegał go przed ślubem z Meghan!

 

Zobacz: Co podczas ślubu Meghan robiła jej rodzina, która nie dostała zaproszenia? Wymowny gest ciotki!

 

Mija właśnie miesiąc od ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Thomas Markle, który doszedł już do siebie po przebytym zawale, postanowił przypomnieć o sobie w mediach. Ojciec aktorki udzielił wywiadu dla popularnego programu "Good Morning Britain", w którym opowiedział m.in. o tym, co robił podczas uroczystej ceremonii, która odbyła się 19 maja. Thomas Markle zdradził również, jak wyglądała jego pierwsza rozmowa z księciem Harrym. Co więcej, ojciec księżnej Sussex odniósł się także do plotek o jej ciąży! Czy mężczyzna potwierdził te doniesienia? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Księżna Meghan jest w bliźniaczej ciąży?! Są nowe zdjęcia! WSZYSTKO JASNE!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
East News

 

Thomas Markle bez skrępowania opowiadał na wizji o intymnych faktach z życia jego córki. Mężczyzna opowiedział ze szczegółami między innymi o tym, jak wyglądała jego pierwsza rozmowa z księciem Harrym, która odbyła się przez telefon .

- Rozmawialiśmy głównie o polityce. Powiedziałem mu, że nie byłem zadowolony, gdy zwyciężył Donald Trump. I tak to się zaczęło. Nasza rozmowa polegała na tym, że narzekałem, że nie polubię Donalda Trumpa, a on powiedział "daj Trumpowi szansę" - relacjonował Thomas Markle. 

 

Zobacz: Meghan Markle po ślubie zmieniła nazwiskow! Jak się teraz nazywa?

 

Co ciekawe, książę Harry poprosił ojca Meghan Markle o rękę jego córki właśnie przez telefon! Jakie jeszcze szczegóły ujawnił Thomas Markle podczas wizyty w śniadaniówce? Sprawdź kolejny slajd!

3/4
Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience
East News

 

Tuż po ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle w mediach pojawiły się plotki, że świeżo upieczona żona spodziewa się dziecka! Według niektórych źródeł księżna Sussex ma urodzić bliźnięta!  Do tej pory jednak nie wydano oświadczenia w tej sprawie. Meghan i Harry nie mieli zamiaru komentować tych doniesień. Z kolei ojciec aktorki był nieco bardziej wylewny w tej kwestii. Thomas Markle postanowił skomentować w brytyjskiej śniadaniówce doniesienia o rzekomej ciąży Meghan Markle.  

Meghan zawsze chciała mieć dzieci. Choć nie jest jeszcze w ciąży, mówi, że wkrótce pojawi się dziecko - zapewniła Thomas Markle.

 

Na jakie jeszcze szczere wyznania zdecydował się ojciec Meghan Markle? Sprawdź kolejny slajd!

4/4
East News

 

Podczas ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego w kościele zabrakło ojca aktorki. Thomas Markle wyznał, że patrząc na radość swojej córki żałował, że nie mógł jej towarzyszyć i zaprowadzić jej do ołtarza. 

 

- Jestem tylko dodatkiem do najwspanialszego momentu dla mojej córki, a nie tatą, który zaprowadził ją do ołtarza. To mnie denerwuje - wyznał Thomas Markle.

 

Myślicie, że Meghan Markle będzie zadowolona z tego, co opowiedział jej ojciec w śniadaniówce?

 

POLECAMY: O tym prezencie nie wiedział nikt! To najpiękniejsza rzecz, jaką Meghan i Harry dostali na ślubie!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle