Hejt na Natalię Nykiel

Natalia Nykiel w ogniu krytyki za sylwestrową kreację! Ale nie tylko ona wzbudziła sensację! ZDJĘCIA

Hejt na Natalię Nykiel

 

Na Sylwestrze 2018 wystąpiła plejada polskich i zagranicznych gwiazd, a wśród nich mogliśmy zobaczyć występ Natalii Szroeder w Zakopanem oraz Natalii Nykiel w Warszawie. Okazuje się, że te dwie młode artystki wybrały odważne stylizacje. Jeden z kostiumów scenicznych wywołał w sieci prawdziwą burzę, nie uwierzycie, kto zabrał głos w tej sprawie...

 

Zobacz:  Sylwia Grzeszczak królową Sylwestra! Zaśpiewała nawet z mężem! ZDJĘCIA

 

Pomarańczowe buty Natalii Szroeder!

 

Natalia Szroeder w ostatnim czasie wybiera odważne kreacje, które wiele pokazują. Tym razem było inaczej, ale nie obyło się bez kontrowersji, głównie z racji tego, że występ odbywał się na świeżym powietrzu. Gwiazda wybrała białą bluzkę na jedno ramię, jeansy i pomarańczowe kozaki, które sięgały aż do... pasa! Zaskakujący look wokalistki z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Jednak nie tylko Szroeder zaskoczyła podczas sylwestrowego koncertu...

 

Kontrowersyjna marynarka Natalii Nykiel...

 

To stylizacji Natalii Nykiel wzbudziła największe kontrowersje, za sprawą wizerunku Maryi, który był umieszczony na rękawie marynarki artystki. Ten zestaw nie spodobał się prezenterowi TVP, Krzysztofowi Ziemcowi, który na Twitterze otwarcie napisał:

 

Szkoda, że niektórzy chcąc się wyróżnić wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych - możemy przeczytać w komentarzu dziennikarza.

 

Do dyskusji włączyła się również posłanka, Krystyna Pawłowicz, znana z kontrowersyjnych wypowiedzi, pisząc...

 

Odważna,Święci mogą się w najmniej oczekiwanej chwili upomnieć za takie zniewagi... - skomentowała Pawłowicz.

 

 

Pod wpisem Krzysztofa Ziemca, który został opublikowany w sieci tuż po północy, pojawiło się mnóstwo komentarzy, które bronią artystki. Oto niektóre z nich:

 

Cała Guadelupe i Meksyk chodzą z ubraniami w Matki Boskie. To element ich kultury. Nikogo nie obraża.

Jeżeli Natalia Nykiel w żaden sposób nie negowała religii chrześcijańskiej, czy też nurtu katolickiego (niekoniecznie dziś na scenie) i ten strój nie został założony celowo, by ośmieszyć tą religię - nie widzę powodu, aby strój ten uważać za obrazę wizerunku Matki Boskiej.

 

Uważacie, że Natalia Nykiel nie powinna zakładać stylizacji z wizerunkiem Maryi? W końcu wiele gwiazd wykorzystuje na scenie wizerunek Matki Boskiej, nie mając na celu obrażania religii!

 

 

 

Natalia Szroeder wyglądała... oryginalnie! 

East News

 

Druga kreacja Natalii Nykiel również była odważna!

Natalia Nykiel

Więcej na temat Natalia Szroeder Natalia Nykiel
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08