Luna pojawiła się na Turkusowym Dywanie przed ceremonią otwarcia 68. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji w Malmo w Szwecji. Polska reprezentantka zaprezentowała się w ekstrawaganckiej czerwonej sukni. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia. Luna zawalczy o wejście do finału Eurowizji już podczas pierwszego półfinału, który odbędzie się w najbliższym tygodniu.

Reklama

Luna na turkusowym dywanie przed Eurowizją

68. edycja Konkursu Piosenki Eurowizji obędzie się już w nadchodzącym tygodniu. O zwycięstwo zawalczy aż 37 krajów. Polska reprezentantka zawalczy o wejście do finału już podczas pierwszego półfinału Eurowizji, który odbędzie się 7. maja. Luna zaprezentuje swój utwór "The Tower". Występ Luny na Eurowizji można było podejrzeć już na próbach. Drugi półfinał (bez Polski) zaplanowany jest na czwartek 8 maja, a wielki finał odbędzie się już 11 maja.

W Malmo trwa już eurowizyjne święto, a tegoroczni reprezentanci pojawili się na Turkusowym Dywanie, który prowadziły gwiazdy programu Drag Race - Elecktra i Tia Koffi. Na ściance pojawiła się także nasza reprezentantka Luna.

Luna na turkusowym dywanie podczas Eurowizji 2024
JESSICA GOW/TT/AFP/East News

Luna na Turkusowym Dywanie zaprezentowała się w krwisto czerwonej kreacji. Jej suknia to delikatna góra, z głębokim dekoltem oraz robiący wrażenie, ogromny dół zakończony trenem, który ciągnął się za wokalistką po "Turkusowym Dywanie". Luna dopełniła swój eurowizyjny look delikatną fryzurą oraz makijażem, którego głównymi akcentami były czerwone kryształki na twarzy.

Luna na turkusowym dywanie podczas Eurowizji 2024
Luna na turkusowym dywanie podczas Eurowizji 2024 JESSICA GOW/TT/AFP/East News

Tuż przed ceremonią otwarcia Eurowizji 2024 Luna udzieliła wywiadu TVP, gdzie opowiedziała o swoich emocjach:

Zobacz także
Czuję się bardzo dobrze, dzisiaj się obudziłam i muszę przyznać, że pierwszy raz czuję taki wewnętrzny spokój, pewność i uśmiech się pojawił, taka pogoda ducha się we mnie pojawiła. Już nie aż taki ogromny stres (...) i naprawdę się cieszę i nie mogę się doczekać dzisiejszego dnia, spotkań i występu przede wszystkim.

Trzymacie kciuki za 'The Tower"?

Reklama

Zobacz także: Oburzona Doda: "Załamałam się. Wstyd". Poszło o Lunę i Eurowizję

Reklama
Reklama
Reklama