Agata Nizińska nagrywa płytę. Agata Nizińska występ na żywo

Agata Nizińska wyda płytę! Posłuchaj jak śpiewa

Agata Nizińska nagrywa płytę. Agata Nizińska występ na żywo

Chociaż w show-biznesie nie brakuje nowych twarzy to tylko nielicznym udaje się odnieść sukces. Do grona dobrze zapowiadających się karier należy Agata Nizińska, która od wakacji robi furorę na salonach. Jej wyjścia są szeroko komentowane przez seriwsy o gwiazdach, a serial "Wszystko przed nami" cieszy się sporą oglądalnością.

Jak się jednak okazuje, Agata nie zamierza skończyć na grze aktorskiej i jednosezonowej roli. Nizińska ma plany podbicia także... rynku muzycznego. W rozmowie z AfterParty.pl, aktorka wyznała, że wkrótce wyda swoją płytę, bo śpiewanie jest jej drugą, po aktorstwie, pasją.

- Ja od dziecka śpiewam i od dłuzszego czasu konstruuję swój materiał na płytę, i troszeczkę się to przeciąga. Mam nadzieję, że w 2013 roku ta ukochana, upragniona płyta wyjdzie. - powiedziała nam Nizińska.

Pierwszy publiczny występ Agata odnotowała wczoraj. Podczas pokazu wiosenno-letniej kolekcji Teresy Kopias, młoda gwiazda zaprezentowała utwór w stylu lat 60., a także śpiewała podczas samego pokazu. Zobaczcie jak jej poszło. Według nas, sukces muzyczny ma w kieszeni :)Zobacz jak gwiazdy prezentowały się wczoraj na wybiegu:

Więcej na temat Agata Nizińska płyta
Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48