Od kilku lat Taco, a właściwie Filip Szcześniak, spotyka się z Igą Lis: córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Choć początkowo para unikała publicznego komentowania swojego związku, stopniowo zaczęli być bardziej otwarci i z czasem mogliśmy zobaczyć w mediach społecznościowych nieco ich wspólnych zdjęć. Niedawno zakochani zostali przyłapani na mieście, gdy wybrali się na wspólne zakupy w centrum Warszawy. Czyż nie są uroczy?

Reklama

Iga Lis i Taco Hemingway wybrali się na zakupy

Iga Lis i Taco Hemingway bardzo dbają o swoją prywatność i niewiele możemy dowiedzieć się o ich relacji. Zakochani nie tylko nie pojawiają się na czerwonych dywanach, ale także bardzo rzadko afiszują się ze swoim uczuciem. Mimo że starają się zachować prywatność i unikać rozgłosu, informacje o związku Igi i Filipa zaczęły pojawiać się już w 2018 roku.

W utworach rapera często można znaleźć odniesienia do jego życia osobistego. Kilka lat temu Taco nawijał m.in., że jego partnerka nie jest zadowolona, gdy wypomina jej krótki okres w modelingu, a także o swoich obawach związanych z perspektywą rozłąki, gdy Iga miała się przeprowadzić na studia do Wielkiej Brytanii. Niejednokrotnie również wyznawał jej miłość. Niektórzy uważają, że para jest już po ślubie! Fani rapera dopatrzyli się, że w jednym z numerów muzyk sugeruje zmianę swojego stanu cywilnego i podobno sformalizował związek z ukochaną za granicą.

Być może może wzięliśmy ślub. Na małym, prywatnym weselu w Toskanii?
rapował Taco w jednym z utworów.

Ostatnio Iga Lis i Taco postanowili wybrać się na zakupy, a ich wspólne wyjście nie mogło obejść się bez okazywania sobie czułości. Zakochani nie krępowali się wyrażać swoich uczuć nawet w publicznej przestrzeni - trzymali się za ręce i całowali. Wspólne zakupy stały się nie tylko okazją do załatwienia codziennych spraw, ale również doskonałą okazją do spędzenia czasu razem.

Waszym zdaniem Iga i Taco tworzą fajną parę?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Taco Hemingway i Iga Lis przyłapani w centrum Warszawy. Iga postawiła na najmodniejsze spodnie sezonu

Reklama
Reklama
Reklama